Někteří Češi označují dobytí Měsíce za podvod

Publikováno: 19.07.2019 16:22
Od první návštěvy Měsíce uplyne zítra 50 let! Na síti si toho všiml Láďa Vonz.


Na webu lze o misi Apollo 11 najít nekonečné množství odkazů, informací a článků. Třeba wikipedia nabízí seznam návštěvníků Měsíce. To zní jak Návštěvní kniha někde v muzeu.
Web iDNES.cz připravil speciální vědomostní kvíz o jedenácti otázkách. Muž na síti to zkusil a pěkná bída. Přijímačky do vesmírné agentury by asi neudělal. Diskutér pod kvízem pan Ondřej měl podobnou zkušenost: „Škoda že se nepočítají odpovědi těsně vedle.“ Server aktuálně.cz přináší zajímavou animaci celého letu Apolla 11 od startu po přistání na Měsíci a zpět. Novinky.cz mají zase seriál, kdy každý den odpočítávají čas do přistání. Dnes mají tedy článek s titulkem Den do přistání Apolla 11 na Měsíci. Taky můžeme zmínit konspirativní web informace.top. Ten označuje film z mise Apolla 11 za podvodný, Neil Armstrong je pouze tím, kdo údajně vstoupil na povrch Měsíce. A to všechno proč? Protože podle tohoto webu je naše Země nehybná a placatá.

Zdroj obrázku: MAFRA

25.07.2019

A máme tady lehký letní příběh

Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
23.07.2019

Britové mění premiéra

Konzervativní stranu ode dneška vede Boris Johnson, a to znamená, že se stane i ministerským předsedou. Na událost reaguje celý svět a taky Láďa Vonz.
22.07.2019

Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.
18.07.2019

Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.