Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Publikováno: 18.07.2019 17:45
Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.

Neckář taky připomenul, že v Liberci poprvé vystupoval s Bacily v roce 1971. To je, panečku, 48 let! Jeho letošní koncert proběhne v sobotu 27. července v 17 hodin. Rozhovor Deníku s populárním zpěvákem sdílí oficiální facebookový profil Benátské! s Impulsem. Tam se mimo jiné dozvíme, že není žádný problém uspořádat na festivalu vlastní piknik. Jedna fanynka už napsala vzkaz, že právě hledá piknik deku. No, a pokud si diváci s sebou vezmou nějaké cennosti, tak můžou využít bezpečnou úschovnu. Ale pozor, je lepší si skříňku zaplatit v on line předprodeji! Jejich počet je omezený.

25.07.2019

A máme tady lehký letní příběh

Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
23.07.2019

Britové mění premiéra

Konzervativní stranu ode dneška vede Boris Johnson, a to znamená, že se stane i ministerským předsedou. Na událost reaguje celý svět a taky Láďa Vonz.
22.07.2019

Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.
19.07.2019

Někteří Češi označují dobytí Měsíce za podvod

Od první návštěvy Měsíce uplyne zítra 50 let! Na síti si toho všiml Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.