Létající kánoi a podivín se šesti kabelkami

Publikováno: 20.07.2019 11:00
Na Impulsu se teď zaměříme na kuriózní zločiny tohoto týdne. Pátral po nich reportér Václav Komárek.

Nejdříve jedeme do Brna za zlodějem, který se vloupal do obchodu s dámským oblečením a ukradl šest kabelek. Jak ale říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, zločinec svůj lup nějak zvlášť netajil. S neobvyklým počtem kabelek přes rameno se promenádoval po ulici: „Což neušlo pozornosti oznamovatele. Policisté muže vypátrali a k vloupání se přiznal.“

A teď pozor, policisté úspěšně vypátrali totožnost zloděje, který si myslel, že je Jan Hus. 30ti letý kriminálník skončil na služebně poté, co kradl v nákupním centru na Smíchově. Pak ale několikrát prohlásil, že je Jan Hus a v doprovodu policistů pokračoval až do psychiatrické léčebny. Jeho pravé jméno nakonec strážci zákona odhalili a o Jana Husa v žádném případě nešlo.

Míříme na dálnici D6 za řidičem, kterému ze speciálního vozíku na přepravu lodí uletěla kánoi. Nikomu se nic nestalo, ale šofér se rozhodl, že loďku schová za krajnici do žlabu a za pár minut se pro ni vrátí. Jenže zloděj byl rychlejší a kánoi stihl ještě před příjezdem majitele ukrást. Policisté jsou zatím na pachatele krátcí.

Famózní výkon předvedli brněnští strážníci, kteří jsou i našimi hrdiny týdne. Ti spěchali do bytu za seniorkou, která volala o pomoc. 92ti letá žena jim ale nedokázala otevřít dveře a jeden ze strážníků proto musel nasadit lezecké vybavení a za paní v nesnázích se dostat přes balkon. Paní se nakonec nic závažného nestalo.

Zdroj obrázku: MAFRA

03.08.2019

Zloděj ukradl z márnice pytle cementu

Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
27.07.2019

Popletení zločinci se opět činili

Černý kozel a virtuální štěně. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
13.07.2019

I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
05.07.2019

Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.
29.06.2019

Zloději vyrazili do ulic

Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.