Krakonoš potkal Brabce!

Publikováno: 16.07.2019 16:34
Vládce našich nejvyšších hor si oficiálně promluvil s ministrem životního prostředí. Téma je vážné: Krkonoše se topí v odpadcích a Krakonoš je chce proto zavřít. Pokračuje Láďa Vonz.

Na webu a na sociálních sítích už koluje Krakonošovo prohlášení. V něm oznamuje, že hodlá od 1. 8. celé Krkonoše uzavřít, dokud se lidé nevzpamatují a nezačnou sekat dobrotu. Vládce hor nechce potkávat petlahvoně odhozence místo užovky, sáčkovce šustilku místo sojky nebo vlhčence ubrouskového místo ježka nebo losa. A teď to uvedeme na pravou míru. Celé to prohlášení je marketingovou kampaní Krkonošského národního parku, které podpořilo i Ministerstvo pro životní prostředí. Jde o boj proti odpadkoušům. Krkonoše sice zůstanou v srpnu otevřené, návštěvníci ale můžou podepsat slib ve znění: „Co si do hor přinesu, to si také odnesu!“ Krakonoš používá ve svém poselství silný slovní ping-pong: Lidé se prý chovají hůř než Trautenberk. A tyto zlořády prý neodhalí ani s pomocí sojky-zpravodajky. Někdo ji na twitteru označil jako sojku-práskačku. Situace je opravdu vážná a lidé si koledují.

Zdroj obrázku: MAFRA

18.07.2019

Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.
17.07.2019

Smajlíci mají svůj den!

Dnešek je totiž světovým svátkem všech „emoji“, tedy obrázků, které dennodenně používáme v esemeskách a na sociálních sítích. Svátku si všímá Láďa Vonz.
15.07.2019

Sociální demokraté rozhodují o své vládní budoucnosti

ČSSD řeší zásadní otázku: Zůstat, či odejít? Jeden z diskutujících čtenářů to na webu pojal hudebně: Should I stay or should I go, jak zjistil Láďa Vonz.
12.07.2019

Evropa se chystá na divoký dopravní víkend!

V některých zemích totiž teprve teď začínají prázdniny a na cesty se vydají další miliony turistů. V Rakousku a v Německu tak můžeme čekat velké problémy, zjistil na síti Láďa Vonz.
11.07.2019

Barbora Strýcová hraje v semifinále Wimbledonu proti Sereně Williamsové

Instagramový účet tenistky Báry Strýcové prozkoumal Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.