Jak si poradit s jet lagem

Publikováno: 09.07.2019 16:30
Jde o takzvanou pásmovou nemoc. Vyskytuje se u lidí, kteří v letadle rychle překonají několik časových pásem. Říká se jí také desynchronóza a teď jí trpí Láďa Vonz.

Podle webu radynacestu.cz se může pásmová nemoc neboli tryskáčové zpoždění projevovat v mnoha podobách. U mě je to náhlá únava v odpoledních hodinách a nespavost v noci. Inu, sedm časových pásem dá zabrat. Naštěstí se to ale neprojevilo v chuti na pivo, ta je totiž globálně neměnná! Otázku jet lagu už řeší i naši posluchači na facebooku. A jejich rady rozhodně stojí za zmínku… Vendy píše: „S Vendulkou na věky ať zaleze si do deky.“ No, děkuji pěkně. Dagmar doporučuje pořádnou dávku alkoholu. Lucie posílá vzkaz: „Zdravíme Muže na síti a jsme rádi, že se nám v pořádku vrátil.“ Děkuju, Lucko, to je totiž moje švagrová Vonzová z Heřmanic od Králík. Radek to bere od podlahy: „Pěkně si zasouložit.“ A Marie se ptáco by se s tím legem tak asi dalo dělat? Třeba postavit autíčko.

Zdroj obrázku: MAFRA

12.07.2019

Evropa se chystá na divoký dopravní víkend!

V některých zemích totiž teprve teď začínají prázdniny a na cesty se vydají další miliony turistů. V Rakousku a v Německu tak můžeme čekat velké problémy, zjistil na síti Láďa Vonz.
11.07.2019

Barbora Strýcová hraje v semifinále Wimbledonu proti Sereně Williamsové

Instagramový účet tenistky Báry Strýcové prozkoumal Láďa Vonz.
10.07.2019

Herec Martin Dejdar se stal expertem na tenis!

V gratulaci Barboře Strýcové k úspěšnému tažení Wimbledonem ale popletl jména a blahopřál tak někomu jinému. Pokračuje Láďa Vonz.
08.07.2019

Tenisový Londýn dnes patří Češkám!

Čtyři naše hráčky bojují o postup do čtvrtfinále Wimbledonu. Jako první se tam dostala Barbora Strýcová, což vyvolalo odezvu na síti. Pokračuje Láďa Vonz.
21.06.2019

Láďa jede do Ameriky!

Právě nás opouští náš kolega Muž na síti. Odjíždí za velkou louži do Minnesoty. A představte si, že to je země z českého pohledu velmi zajímavá. Pan Láďa přináší podrobnosti o svém výletě.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.