Internet vzrušilo video s ochočeným šnekem

Publikováno: 29.07.2019 17:53
Jedna Polka se zamilovala do obřího hlemýždě s ulitou a teď se tím chlubí na síti. S reakcemi přichází Láďa Vonz.

Nevšední video zveřejnil web iDNES.cz. Žena z polského Krakova chová obřího hlemýždě afrického, sedí s ním na gauči, mazlí se s ním a nechá ho putovat po svém těle. I na hrudi. Paní Magdalena přiznává, že se do tohoto druhu hlemýždě zamilovala už na základní škole a vždycky si ho přála. Nakonec si jednoho koupila ve zverimexu. Sice uznává, že její city neopětuje podobně jako pes nebo kočka, jistou náklonnost k ní ale přesto projevuje. Zvláštní je, že některé weby píšou o africkém šnekovi jako o zajímavé alternativě chovu domácího zvířete. Je prý nenáročný, milý a dorůstá velikosti 20 centimetrů. „Poprvé v životě chci být šnekem,“ hlásí v diskuzi na iDNESu jeden ze čtenářů. Je to reakce na situaci, kdy hlemýžď putuje po těle své chovatelky. „Snad jim umožní i sňatek,“ píše další. „Tak to je šnek jako kráva,“ doplňuje čtenářka Jana.

Zdroj obrázku: WIKIPEDIA

30.07.2019

Fotbalová Slavia táhne proti fanouškům-pyromanům

Poslední incidenty se světlicemi donutily klub, aby přijal tvrdá opatření včetně doživotního zákazu vstupu na stadion. Událost shrnuje Láďa Vonz.
25.07.2019

A máme tady lehký letní příběh

Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
23.07.2019

Britové mění premiéra

Konzervativní stranu ode dneška vede Boris Johnson, a to znamená, že se stane i ministerským předsedou. Na událost reaguje celý svět a taky Láďa Vonz.
22.07.2019

Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.