I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Publikováno: 13.07.2019 11:00
Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.

Na úvod se podíváme do Brna za seniorem, který vylezl na střechu své garáže, aby ji natřel. Klid na práci mu ale nedopřála sedmdesátiletá sousedka, která ho z čista jasna přetáhla smetákem a zavolala policii. Strážcům zákona řekla, že pro muže je oprava střechy pouhou záminkou k tomu, aby ji mohl špehovat. Jak to bylo doopravdy, se už nejspíš nedozvíme.

V Brně ještě zůstaneme a míříme za mladíkem, který za žádnou cenu nechtěl vylézt z řeky. Náhodný kolemjdoucí se ale bál, aby se neutopil a neúnavnému, alkoholem posilněnému plavci, zavolal pomoc. Přepojujeme na policejního mluvčího Davida Chaloupku: „Policisté přijeli k řece a chtěli ho dostat vody. Ten jim ale vždy přeplaval na druhou stranu řeky a měl z toho velkou legraci.“

To policisté na Trutnovsku měli úplně jiné starosti. Zastavili řidiče, který byl tak opilý, že nedokázal fouknout do přístroje na měření alkoholu v dechu. 49ti letý řidič cizí národnosti se proto strážce zákona snažil uplatit. S tím ale u policistů neměl nárok.

Nakonec se podíváme do pražských ulic, které brázdili dva mladíci na jedné elektro-koloběžce. Jízda se jim ale poněkud zvrtla - zadní kolečko se zaseklo v tramvajové kolejnici a oba jezdce čekal tvrdý pád na beton. Kolem ale zrovna projížděli naši hrdinové týdne, tedy strážníci, kteří jednomu mladíkovi se zlomenou nohou okamžitě pomohli a zavolali záchranáře.

Zdroj obrázku: MAFRA

10.08.2019

Rozmazaný hamburger a beran v casinu

Václav Komárek přichází s případy, které řešili policisté v uplynulém týdnu napříč republikou.
03.08.2019

Zloděj ukradl z márnice pytle cementu

Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
27.07.2019

Popletení zločinci se opět činili

Černý kozel a virtuální štěně. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
20.07.2019

Létající kánoi a podivín se šesti kabelkami

Na Impulsu se teď zaměříme na kuriózní zločiny tohoto týdne. Pátral po nich reportér Václav Komárek.
05.07.2019

Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.