Herec Martin Dejdar se stal expertem na tenis!

Publikováno: 10.07.2019 16:30
V gratulaci Barboře Strýcové k úspěšnému tažení Wimbledonem ale popletl jména a blahopřál tak někomu jinému. Pokračuje Láďa Vonz.

Dejdar v ústrojí zvaném instagram vyvěsil blahopřání k postupu do semifinále, ve kterém doslova píše:

„Lucie Šafářová je super borec. Její zápasy za poslední dva dny byly nádhernou ukázkou disciplíny a vnitřní síly. Lucie, tleskám a do dalších bojů držím všechny čtyři palce.“

Všiml si toho web super.cz. Dejdar po výkřiku fanoušků svůj vzkaz pozměnil, cituji:

„Barbora Strýcová je super borec. Její zápasy za poslední dva dny byly nádhernou ukázkou disciplíny a vnitřní síly. Barboro, tleskám a do dalších bojů držím všechny čtyři palce.“

Byl to klam a Martin Dejdar se za tu záměnu jmen omluvil.

16.07.2019

Krakonoš potkal Brabce!

Vládce našich nejvyšších hor si oficiálně promluvil s ministrem životního prostředí. Téma je vážné: Krkonoše se topí v odpadcích a Krakonoš je chce proto zavřít. Pokračuje Láďa Vonz.
15.07.2019

Sociální demokraté rozhodují o své vládní budoucnosti

ČSSD řeší zásadní otázku: Zůstat, či odejít? Jeden z diskutujících čtenářů to na webu pojal hudebně: Should I stay or should I go, jak zjistil Láďa Vonz.
12.07.2019

Evropa se chystá na divoký dopravní víkend!

V některých zemích totiž teprve teď začínají prázdniny a na cesty se vydají další miliony turistů. V Rakousku a v Německu tak můžeme čekat velké problémy, zjistil na síti Láďa Vonz.
11.07.2019

Barbora Strýcová hraje v semifinále Wimbledonu proti Sereně Williamsové

Instagramový účet tenistky Báry Strýcové prozkoumal Láďa Vonz.
09.07.2019

Jak si poradit s jet lagem

Jde o takzvanou pásmovou nemoc. Vyskytuje se u lidí, kteří v letadle rychle překonají několik časových pásem. Říká se jí také desynchronóza a teď jí trpí Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.