Evropa se chystá na divoký dopravní víkend!

Publikováno: 12.07.2019 17:32
V některých zemích totiž teprve teď začínají prázdniny a na cesty se vydají další miliony turistů. V Rakousku a v Německu tak můžeme čekat velké problémy, zjistil na síti Láďa Vonz.

Výstrahu vydal německý autoklub ADAC na svém webu. České řidiče asi bude zajímat situace u Mnichova, Norimberka a také na trase do Salcburku, do Tyrolska a dál na jih do Itálie. Všude čekejme zácpy! A když jsou v Německu zácpy, tak to jsou opravdové zácpy! Je to takový prázdninový zloduch. Situaci na rakouských parcelách navíc zkomplikuje nové opatření. Salcbursko a Tyrolsko totiž zakázaly víkendové používání některých objízdných tras po okresních silnicích. Dálnice A10, A12 a A13 budou mít zavřených několik sjezdů, jako by tam byla závora. Proti rakouskému opatření se podle ADACu ohradil německý ministr dopravy, který dokonce hrozí nějakou žalobou. Na konec mám jednu radu od českého řidiče na Novinkách.cz: „On se teď z dovolené vrací, takže pojede z druhé strany a zácpě se vyhne.“

Zdroj obrázku: MAFRA

15.07.2019

Sociální demokraté rozhodují o své vládní budoucnosti

ČSSD řeší zásadní otázku: Zůstat, či odejít? Jeden z diskutujících čtenářů to na webu pojal hudebně: Should I stay or should I go, jak zjistil Láďa Vonz.
11.07.2019

Barbora Strýcová hraje v semifinále Wimbledonu proti Sereně Williamsové

Instagramový účet tenistky Báry Strýcové prozkoumal Láďa Vonz.
10.07.2019

Herec Martin Dejdar se stal expertem na tenis!

V gratulaci Barboře Strýcové k úspěšnému tažení Wimbledonem ale popletl jména a blahopřál tak někomu jinému. Pokračuje Láďa Vonz.
09.07.2019

Jak si poradit s jet lagem

Jde o takzvanou pásmovou nemoc. Vyskytuje se u lidí, kteří v letadle rychle překonají několik časových pásem. Říká se jí také desynchronóza a teď jí trpí Láďa Vonz.
08.07.2019

Tenisový Londýn dnes patří Češkám!

Čtyři naše hráčky bojují o postup do čtvrtfinále Wimbledonu. Jako první se tam dostala Barbora Strýcová, což vyvolalo odezvu na síti. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.