Evropa se chystá na divoký dopravní víkend!

Publikováno: 12.07.2019 17:32
V některých zemích totiž teprve teď začínají prázdniny a na cesty se vydají další miliony turistů. V Rakousku a v Německu tak můžeme čekat velké problémy, zjistil na síti Láďa Vonz.

Výstrahu vydal německý autoklub ADAC na svém webu. České řidiče asi bude zajímat situace u Mnichova, Norimberka a také na trase do Salcburku, do Tyrolska a dál na jih do Itálie. Všude čekejme zácpy! A když jsou v Německu zácpy, tak to jsou opravdové zácpy! Je to takový prázdninový zloduch. Situaci na rakouských parcelách navíc zkomplikuje nové opatření. Salcbursko a Tyrolsko totiž zakázaly víkendové používání některých objízdných tras po okresních silnicích. Dálnice A10, A12 a A13 budou mít zavřených několik sjezdů, jako by tam byla závora. Proti rakouskému opatření se podle ADACu ohradil německý ministr dopravy, který dokonce hrozí nějakou žalobou. Na konec mám jednu radu od českého řidiče na Novinkách.cz: „On se teď z dovolené vrací, takže pojede z druhé strany a zácpě se vyhne.“

Zdroj obrázku: MAFRA

18.07.2019

Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.
17.07.2019

Smajlíci mají svůj den!

Dnešek je totiž světovým svátkem všech „emoji“, tedy obrázků, které dennodenně používáme v esemeskách a na sociálních sítích. Svátku si všímá Láďa Vonz.
16.07.2019

Krakonoš potkal Brabce!

Vládce našich nejvyšších hor si oficiálně promluvil s ministrem životního prostředí. Téma je vážné: Krkonoše se topí v odpadcích a Krakonoš je chce proto zavřít. Pokračuje Láďa Vonz.
15.07.2019

Sociální demokraté rozhodují o své vládní budoucnosti

ČSSD řeší zásadní otázku: Zůstat, či odejít? Jeden z diskutujících čtenářů to na webu pojal hudebně: Should I stay or should I go, jak zjistil Láďa Vonz.
11.07.2019

Barbora Strýcová hraje v semifinále Wimbledonu proti Sereně Williamsové

Instagramový účet tenistky Báry Strýcové prozkoumal Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.