Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Publikováno: 22.07.2019 16:24
Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.

Úplně čerstvou zprávu vydal web čtidoma.cz. Na některých místech republiky mají prý houbaři žně, že by k tomu potřebovali i obsluhu! Jedná se například o Vysočinu, konkrétně Žďársko a okolí Nového Města na Moravě. Na Šumavě rostou hlavně hřiby a holubinky, v Jizerských horách zase křemenáče. Děčínský deník připomíná jednu zapomenutou houbu, jedná se o čirůvku mýdlovou. Ta houba je zajímavá jednou vlastností… Není totiž jedlá a pěkně smrdí, takže od čirůvky mýdlové raději dál.
A kdybyste přeci jenom něco nasbírali v lese v mančestrákách a chtěli houby třeba zavařit, tak jeden nepříliš známý způsob nabízí web abecedazahrady.dama.cz. Jde o zavařování v myčce. Zpracujete mnoho sklenic najednou a ještě je umyjete.

Zdroj obrázku: MAFRA

25.07.2019

A máme tady lehký letní příběh

Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
23.07.2019

Britové mění premiéra

Konzervativní stranu ode dneška vede Boris Johnson, a to znamená, že se stane i ministerským předsedou. Na událost reaguje celý svět a taky Láďa Vonz.
19.07.2019

Někteří Češi označují dobytí Měsíce za podvod

Od první návštěvy Měsíce uplyne zítra 50 let! Na síti si toho všiml Láďa Vonz.
18.07.2019

Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.