Britové mění premiéra

Publikováno: 23.07.2019 16:25
Konzervativní stranu ode dneška vede Boris Johnson, a to znamená, že se stane i ministerským předsedou. Na událost reaguje celý svět a taky Láďa Vonz.

Americký prezident - skutečný Donald Trump tvítuje, že Boris Johnson bude skvělý. To víte, určitě se nejedná o žádné kopyto. Pozadu s gratulací nezůstává ani šéf TOP09 Jiří Pospíšil, který si uvědomuje, že dobrý premiér je podpultovka, a přeje si, aby britský premiér smysluplně dořešil brexit. Jeden z reagujících v tomto vlákně se ptá, jestli umí Johnson česky. Pospíšilova gratulace je totiž v češtině.
Andrej Babiš má na svém twitteru fotoseriál, kterak vypouští sysly. Ale už Johnsonovi taky blahopřál. Stejně tak íránský ministr zahraničí, který zároveň vyhrožuje, že si Írán pohlídá Perský záliv. Tvítuje i mluvčí našeho prezidenta Ovčáček: „Velká gratulace z Pražského hradu Borisi Johnsonovi.“ Jedna z odpovědí: „Dáváte do kulajdy hříbky?“ Twitterový účet pana Ovčáčka se totiž změnil na lifestylové diskuzní fórum.
Předseda ODS Petr Fiala se těší na pokračování úzké spolupráce obou stran, tedy ODS a konzervativců, když už Mayová dostala padáka. A další spolupráce se už nemůže dočkat ani francouzský prezident Macron. Tolik stručně reakce nejvýznamnějších osobností z celého světa.

Zdroj obrázku: WIKIPEDIA

30.07.2019

Fotbalová Slavia táhne proti fanouškům-pyromanům

Poslední incidenty se světlicemi donutily klub, aby přijal tvrdá opatření včetně doživotního zákazu vstupu na stadion. Událost shrnuje Láďa Vonz.
29.07.2019

Internet vzrušilo video s ochočeným šnekem

Jedna Polka se zamilovala do obřího hlemýždě s ulitou a teď se tím chlubí na síti. S reakcemi přichází Láďa Vonz.
25.07.2019

A máme tady lehký letní příběh

Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
22.07.2019

Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.