Benátská! s Impulsem začne za 4 dny!

Publikováno: 21.07.2019 11:00
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček uvádí stručný přehled toho, co vás může potkat v Liberci na 27. ročníku legendárního hudebního festivalu.

Ano, tenhle díl pořadu o domácí muzice věnujeme letošní Benátské s Impulsem. Program naplánovaný na tři pódia se ve Vesci u Liberce rozjede ve čtvrtek 25. července, hlavní hvězdou prvního dne bude Karel Gott. Jeho vystoupení bylo původně ohlášené na 21.20, nakonec však začne o něco dříve – na místě buďte už ve 20:00. Karel nebude na pódiu sám, mezi jeho hosty se objeví Petr Kolář nebo Ilona Csáková.

Ještě před Gottem stihnou publikum pobavit Dalibor Janda, Anna K nebo Peter Nagy. V našem stanu to rozjedou členové skupiny Imodium, uzávěrku každého festivalového dne obstará kolega Ivo Apfel se svým Českým mejdanem.

V pátek hrají na Benátské švédští Europe. Samozřejmě i mnoho dalších skvělých muzikantů, mezi nimi Marek Ztracený, Čechomor, Richard Müller, Láďa Křížek s Kreysonem či Pavel Callta.

A pak je tu sobota. To bude finální smršť: Jaroslav Uhlíř, Václav Neckář, Lenny, Michal Hrůza, No Name, Yo Yo band, Ben Cristovao, Sebastian, Ivo Jahelka, Olga Lounová a kdyby to bylo málo, přidáme skupinu Chinaski. Její koncert na Benátské s Impulsem odvysíláme živě do celé republiky. Tak, aby slyšeli i ti, kteří se na sever Česka nedostanou.

Taková – jak doufáme – bude Benátská s Impulsem 2019. Na místě moderují Eva Hronková, Vlasta Korec, Ivo Apfel, Aleš Růžička a já, Petr Vondráček. Tak si držme palce, ať nám vyjde počasí. Na viděnou na Benátské!

18.08.2019

Poslechněte si novinku skupiny Mirai

Pořad o hudebních výročích a novinkách na domácí scéně připravuje také dnes Mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
11.08.2019

Chce tu někdo Wohnout?

Nenechte se rozhodit titulkem. Jeho smyslem je upozornit na pořad o domácí muzice. Připravuje ho Petr Vondráček.
04.08.2019

Eva Pilarová jako Karel Gott

Zlatá česká klasika i nová česká muzika. V hlavní roli dva oslavenci, ve vedlejších dvě české novinky v cizím jazyce. Pokračuje Petr Vondráček.
28.07.2019

Michael Kocáb slaví pětašedesátiny

Jedno výročí a hned dvě novinky. V prvním pofestivalovém vydání pořadu o domácí muzice. Pokračuje Petr Vondráček.
14.07.2019

Karel Gott má 80, Lucie Bílá zamilovanou písničku

Novinky a výročí. V pravidelném pořadu odborníka na českou muziku, Petra Vondráčka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.