Benátská! s Impulsem začne za 4 dny!

Publikováno: 21.07.2019 11:00
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček uvádí stručný přehled toho, co vás může potkat v Liberci na 27. ročníku legendárního hudebního festivalu.

Ano, tenhle díl pořadu o domácí muzice věnujeme letošní Benátské s Impulsem. Program naplánovaný na tři pódia se ve Vesci u Liberce rozjede ve čtvrtek 25. července, hlavní hvězdou prvního dne bude Karel Gott. Jeho vystoupení bylo původně ohlášené na 21.20, nakonec však začne o něco dříve – na místě buďte už ve 20:00. Karel nebude na pódiu sám, mezi jeho hosty se objeví Petr Kolář nebo Ilona Csáková.

Ještě před Gottem stihnou publikum pobavit Dalibor Janda, Anna K nebo Peter Nagy. V našem stanu to rozjedou členové skupiny Imodium, uzávěrku každého festivalového dne obstará kolega Ivo Apfel se svým Českým mejdanem.

V pátek hrají na Benátské švédští Europe. Samozřejmě i mnoho dalších skvělých muzikantů, mezi nimi Marek Ztracený, Čechomor, Richard Müller, Láďa Křížek s Kreysonem či Pavel Callta.

A pak je tu sobota. To bude finální smršť: Jaroslav Uhlíř, Václav Neckář, Lenny, Michal Hrůza, No Name, Yo Yo band, Ben Cristovao, Sebastian, Ivo Jahelka, Olga Lounová a kdyby to bylo málo, přidáme skupinu Chinaski. Její koncert na Benátské s Impulsem odvysíláme živě do celé republiky. Tak, aby slyšeli i ti, kteří se na sever Česka nedostanou.

Taková – jak doufáme – bude Benátská s Impulsem 2019. Na místě moderují Eva Hronková, Vlasta Korec, Ivo Apfel, Aleš Růžička a já, Petr Vondráček. Tak si držme palce, ať nám vyjde počasí. Na viděnou na Benátské!

28.07.2019

Michael Kocáb slaví pětašedesátiny

Jedno výročí a hned dvě novinky. V prvním pofestivalovém vydání pořadu o domácí muzice. Pokračuje Petr Vondráček.
14.07.2019

Karel Gott má 80, Lucie Bílá zamilovanou písničku

Novinky a výročí. V pravidelném pořadu odborníka na českou muziku, Petra Vondráčka.
07.07.2019

Hlásí se Sabina Křováková, poslechněte si její Vodopád slov

Tohle vydání pořadu o domácí muzice vzniklo v netradiční prostředí. Pokračuje mistr hudebních omáček Petr Vondráček.
30.06.2019

Voxel zpívá s Čechomorem

Čeká nás týden plný výročí, ale přidáme k nim jednou novinku. Pokračuje mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
24.06.2019

Málem králem: česká muzika na léto

Den je krásný, Petr Vondráček připravil další díl pořadu o domácí muzice.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.