A máme tady lehký letní příběh

Publikováno: 25.07.2019 16:26
Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.

Nevšední letní případ se odehrál v Pardubicích. Městská policie dostala telefonát, že do vystavené vířivky s vodou vlezl neznámý muž. Měl to být pro ni snadný pokrm. Jak píše server iDNES.cz, muž strávil veřejnou koupelí několik minut a než přijeli strážníci, byl neznámo kde. Zkrátka fuč. Podle pardubických strážníků by mu ale zřejmě nehrozil žádný trest, i když narušil zaběhaný systém. Muž totiž nezpůsobil žádnou škodu a cachtal se navíc oblečený, takže se neprovinil ani z hlediska morálního…
Podle jednoho čtenáře iDNESu je to vlastně skvělý způsob, jak vířivku vyzkoušet na vlastní kůži a pak si ji pořídit levněji na internetu. Pak v nepříliš rozsáhlé diskuzi padl dotaz, jestli to náhodou nebyl Škromach. Ten se proslavil svým bazénkem, že? „Když ji miluješ, není co řešit,“ píše jeden z diskutujících. Samozřejmě že šlo o tu vířivku.

Zdroj obrázku: WIKIPEDIA

29.07.2019

Internet vzrušilo video s ochočeným šnekem

Jedna Polka se zamilovala do obřího hlemýždě s ulitou a teď se tím chlubí na síti. S reakcemi přichází Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
23.07.2019

Britové mění premiéra

Konzervativní stranu ode dneška vede Boris Johnson, a to znamená, že se stane i ministerským předsedou. Na událost reaguje celý svět a taky Láďa Vonz.
22.07.2019

Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.
19.07.2019

Někteří Češi označují dobytí Měsíce za podvod

Od první návštěvy Měsíce uplyne zítra 50 let! Na síti si toho všiml Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.