Zloději vyrazili do ulic

Publikováno: 29.06.2019 11:00
Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.

 

Pořádně horko bylo podivínovi z Pardubic. Muž nejprve strávil noc na záchytce a nově nabitou svobodu pak oslavil nahým tancem na parkovišti u jednoho ze supermarketů. Do oblékání se mu jen tak nechtělo a před náhodnými kolemjdoucími se dlouhé minuty válel v trávě. Muž tentokrát neskončil na policii, ale rovnou v psychiatrické léčebně.

Ale teď už rychle do Hradce Králové za pacientem, který v pyžamu a v bačkorách utekl z nemocnice. Během své zběsilé akce dokonce ukradl auto i s řidičkou, kterou se mu podařilo vytlačit na místo spolujezdce. Za vozidlem okamžitě vyrazily modré majáky a policisté se dost možná nestačili divit. Pacient totiž dodržoval všechny předpisy silničního provozu, mimo jiné jel padesátkou v obci a respektoval červenou na semaforu. Policisté ho proto bez větších problémů zastavili a teď mu hrozí až 10 let za mřížemi.

Nakonec se podíváme za opilým mužem z Otrokovic na Zlínsku, který byl tak pod parou, že místo klasického odemknutí dveří od bytu zvolil jejich rozmlácení. Incident si ale ráno nepamatoval a myslel si, že paseku napáchala jeho sousedka. Muž proto vzal sekeru a sousedce se pomstil způsobem, že jí rozbil tři okna. Pak ale zakročil náš hrdina týdne, tedy syn vyděšené ženy, který na opilce zavolal policii. Muž si po celkovém vystřízlivění uvědomil, co napáchal, ale v krajním případě mu hrozí i vězení.

Zdroj obrázku: MAFRA

13.07.2019

I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
05.07.2019

Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.
22.06.2019

Tropické počasí přeje kurióznímu zločinu!

Reportér Václav Komárek pátral celý týden v policejních spisech.
15.06.2019

Místo dechové zkoušky usnul!

Na Impulsu se teď míříme na popletenými kriminálníky. Policejní spisy procházel reportér Václav Komárek.
08.06.2019

Po stopách popletených zločinců

I tento týden se se zmatenými lupiči roztrhl pytel. Po jejich stopách se vydal reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.