Tropické počasí přeje kurióznímu zločinu!

Publikováno: 22.06.2019 11:00
Reportér Václav Komárek pátral celý týden v policejních spisech.

První zastávku si uděláme v jednom pardubickém paneláku, kde se odehrávala velmi lechtivá scéna. Mladý pár se v noci oddával hlasitým sexuálním hrátkám a k velké nelibosti sousedů nechal otevřené okno. Než ale na místo dorazili policisté, tak bylo po všem. Pardubičtí strážníci pak v reakci na tento případ na Facebooku napsali, že oficiálně zahajují letní sezónu. V tomto čase jsou prý stížnosti na hlasitý sex vůbec nejčastější.

Teď se pro změnu podíváme na Facebook policejního oddělení v pražských Holešovicích, které se dočkalo velké pochvaly. Uživatel Martin Brd si práci strážců zákona nemohl vynachválit, no posuďte sami: „Strážníci byli velmi ohleduplní, a když mi dávali pouta, ani je moc neutáhli. Auta mají příjemně klimatizovaná a prostorná. Klidně bych se nechal zatknout znovu.“

Na otočku míříme až do ruské oblasti Murmansk, kde někdo ukradl železniční most. Ano slyšíte dobře. Konstrukce měřila 23 metrů a vážila 56 tun. Přesný popis události ruské úřady nezveřejnily, ale v každém případě nejde o historicky největší krádež ocelového mostu. Před jedenácti lety někdo v Rusku ukořistil konstrukci, která vážila celých 200 tun.

Obrovskou porci odvahy prokázal mladík z Kostelce nad Ohří na Rychnovsku. Na začátku příběhu byl senior na motorce, který narazil do závory a zůstal ležet na železničním přejezdu. 85ti letý zraněný muž se nemohl zvednout a vlak se rychle blížil. Bleskově se ale u něj objevil náš hrdina týdne, který seniora odtáhl z kolejiště do bezpečí a zachránil mu život.

Zdroj obrázku: MAFRA

29.06.2019

Zloději vyrazili do ulic

Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.
15.06.2019

Místo dechové zkoušky usnul!

Na Impulsu se teď míříme na popletenými kriminálníky. Policejní spisy procházel reportér Václav Komárek.
08.06.2019

Po stopách popletených zločinců

I tento týden se se zmatenými lupiči roztrhl pytel. Po jejich stopách se vydal reportér Václav Komárek.
01.06.2019

Mezi zločinci jsou i naprostí packalové

Zjistil to reportér Václav Komárek, který pátral po kuriózních případech tohoto týdne. A nebylo jich málo.
25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.