Tenisový svět zírá na české překvapení

Publikováno: 05.06.2019 17:00
Síť se nemůže vzpamatovat z postupu naší tenistky Vondroušové do semifinále Roland Garros. Láďa Vonz nám řekne, jak to vypadá před zítřejším životním zápasem.

Web Aktuálně.cz soudí, že vychází nová hvězda světového tenisu. Na facebookovém profilu ztratily záklopku stovky fanoušků z celého světa, kteří přejí Vondroušové hodně a hodně štěstí. „Zlom vaz,“ píše Ital Marcello. „Je úžasná, je to bojovnice, těšíme se na semifinále,“ zní v dalších komentářích. Hydraulická stanice ITV Sport na twitteru připomíná, že Vondroušová je ještě teenagerka. Má totiž pouze 19 let! Zítra ji čeká životní zápas proti Britce Kontaové – tak snad ji pošle na tenisový kompost. Jeden ze čtenářů webu iDNES.cz uznává, že což o to, ona ta Vondroušová tenis umí. Ale hlavně to má na svůj věk srovnané v hlavě. Takže výchozí pozice je vynikající!

Zdroj obrázku: MAFRA

10.06.2019

Policisté nachytali v Písku opilého žáka autoškoly

Ten měl skoro jedno promile alkoholu v krvi. Víc ví Láďa Vonz.
07.06.2019

Zprávy evropských auditorů vyvolaly uměleckou vlnu na twitteru

Láďa Vonz narazil na vlákno, které spojuje auditory s nejznámějšími filmy.
04.06.2019

Pivo dělá hezká těla

Dokonce je o tom nazpívaná i jedna rocková písnička. A Láďa Vonz našel na síti i důkaz, že tomu tak je.
03.06.2019

Je tady horko jako na Sahaře

Pěkně se nám oteplilo a na síti se dají najít i jiné perly, jak zjistil Láďa Vonz.
30.05.2019

Mluvíme o tom celý den: Američané zastavili dopravu na D1

Kvůli vojenskému konvoji se tak cesta z Prahy do Brna protáhla o několik hodin. Do problému se dokonce vložila vláda a je to i síťové téma. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.