Tenis budu hrát, dokud mi vydrží hnáty, říká Dolinová

Publikováno: 06.06.2019 09:43
Zuzana Bubílková v ranních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a moderátorku Michaelu Dolinovou.

Ta se přiznala, že má ráda tenis a během 20 let se s raketou naučila tak, že už může bez problémů hrát i se svým manželem. „On opravdu velmi dobře hraje tenis, takže on u toho samozřejmě velmi trpí, ale už se jen neshýbá pro míčky a už jsme si schopní spolu docela dobře manželsky zahrát, což  je pro mě fantastická věc. Tenis je vedle cyklistiky jediný sport, který jsem ochotná dělat, dokud mi vydrží hnáty."

Dolinová proto sleduje i úspěchy českých tenistů a tenistek. V poslední době zejména Markéty Vondroušové. „Je to mladá holka, takže je to pro ní určitě životní záležitost. Určitě jí budu držet palečky."

Zdroj obrázku: MAFRA

12.06.2019

Dilema kanceláří: Klimatizace, nebo větrák?

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byla kancelářská pracovnice Rádia Impuls Michaela Klimoszová
11.06.2019

Sněmovní tuk se budu snažit shodit během léta, říká Klaus mladší

Václav Klaus mladší zatím splnil půlku slibu. Poslanec v dubnu prohlásil, že do svých zářijových padesátých narozenin chce založit stranu a zhubnout pět kilo.
10.06.2019

Z rukou už mi padají věci, říká ke své nemoci Bělobrádek

Projevy roztroušené sklerózy už jsou u Pavla Bělobrádka zřetelné. Poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL to řekl v našich ranních Třech Impulsech na tělo.
05.06.2019

Navzdory moravskému původu jsem pivař, říká poslanec Blažek

Mezi největší milovníky piva v české politice patří Pavel Blažek. Poslanec za ODS a někdejší ministr spravedlnosti to během jednání sněmovny potvrdil Rádiu Impuls.
03.06.2019

Jako ministr kultury se obklopím odborníky!

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byl kandidát do čela resortu kultury Michal Šmarda. Ten si chce podle svých slov ve funkci udobřit odbornou veřejnost.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.