Sněmovní tuk se budu snažit shodit během léta, říká Klaus mladší

Publikováno: 11.06.2019 11:00
Václav Klaus mladší zatím splnil půlku slibu. Poslanec v dubnu prohlásil, že do svých zářijových padesátých narozenin chce založit stranu a zhubnout pět kilo.

První část předsevzetí splnil včera, když oficiálně představil své hnutí Trikolora. Jak ale Klaus prozradil v našich Třech Impulsech na tělo, na druhé polovině slibu teprve pracuje. „Trochu toho sněmovního tuku jsem už shodil. Teď jsem měl ale tolik práce, že se na kolo hned tak nedostanu. Budu se ale snažit během léta ten svůj slib splnit."

Václav Klaus mladší teď bude pracovat pro republiku. Vzletnými slovy poslanec komentoval v našich ranních Třech Impulsech založení nové strany Trikolora hnutí občanů. Klause mladšího prý motivuje hlavně jeho věk. „Mě lákali už ve čtyřiceti letech Svobodní. Teď mi bude padesát, což je takový věk, kdy to má člověk té republice vracet. Rozhodl jsem se tedy, že těch třicet let věnuju republice."

Zdroj obrázku: MAFRA

17.06.2019

Blackout jako v Jižní Americe u nás nehrozí, ujišťuje odborník

O víkendu postihl Jižní Ameriku rozsáhlý blackout. V neděli postihl téměř celou Argentinu, část Uruguaye a některé regiony na jihu Brazílie a v Chile.
12.06.2019

Dilema kanceláří: Klimatizace, nebo větrák?

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byla kancelářská pracovnice Rádia Impuls Michaela Klimoszová
10.06.2019

Z rukou už mi padají věci, říká ke své nemoci Bělobrádek

Projevy roztroušené sklerózy už jsou u Pavla Bělobrádka zřetelné. Poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL to řekl v našich ranních Třech Impulsech na tělo.
06.06.2019

Tenis budu hrát, dokud mi vydrží hnáty, říká Dolinová

Zuzana Bubílková v ranních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a moderátorku Michaelu Dolinovou.
05.06.2019

Navzdory moravskému původu jsem pivař, říká poslanec Blažek

Mezi největší milovníky piva v české politice patří Pavel Blažek. Poslanec za ODS a někdejší ministr spravedlnosti to během jednání sněmovny potvrdil Rádiu Impuls.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.