Sněmovní tuk se budu snažit shodit během léta, říká Klaus mladší

Publikováno: 11.06.2019 11:00
Václav Klaus mladší zatím splnil půlku slibu. Poslanec v dubnu prohlásil, že do svých zářijových padesátých narozenin chce založit stranu a zhubnout pět kilo.

První část předsevzetí splnil včera, když oficiálně představil své hnutí Trikolora. Jak ale Klaus prozradil v našich Třech Impulsech na tělo, na druhé polovině slibu teprve pracuje. „Trochu toho sněmovního tuku jsem už shodil. Teď jsem měl ale tolik práce, že se na kolo hned tak nedostanu. Budu se ale snažit během léta ten svůj slib splnit."

Václav Klaus mladší teď bude pracovat pro republiku. Vzletnými slovy poslanec komentoval v našich ranních Třech Impulsech založení nové strany Trikolora hnutí občanů. Klause mladšího prý motivuje hlavně jeho věk. „Mě lákali už ve čtyřiceti letech Svobodní. Teď mi bude padesát, což je takový věk, kdy to má člověk té republice vracet. Rozhodl jsem se tedy, že těch třicet let věnuju republice."

Zdroj obrázku: MAFRA

20.06.2019

Od vítězství v Superstar jsem jiný člověk, říká Langerová

Aneta Langerová prošla velkou změnou. Zpěvačka v našich Třech Impulsech na tělo přiznala, že se za těch 15 let změnila.
19.06.2019

Klíště v mých vousech si vymyslel bulvár, říká Poborský

Klíště ve vousech Karla Poborského si vymyslel bulvár! Známý bývalý fotbalista to řekl v ranních Třech Impulsech na tělo.
18.06.2019

Evropu může zasáhnout obrovská migrační vlna, varuje Okamura

Evropě hrozí další uprchlická vlna! V našich ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásil šéf SPD Tomio Okamura.
17.06.2019

Blackout jako v Jižní Americe u nás nehrozí, ujišťuje odborník

O víkendu postihl Jižní Ameriku rozsáhlý blackout. V neděli postihl téměř celou Argentinu, část Uruguaye a některé regiony na jihu Brazílie a v Chile.
12.06.2019

Dilema kanceláří: Klimatizace, nebo větrák?

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byla kancelářská pracovnice Rádia Impuls Michaela Klimoszová
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.