Po stopách popletených zločinců

Publikováno: 08.06.2019 11:00
I tento týden se se zmatenými lupiči roztrhl pytel. Po jejich stopách se vydal reportér Václav Komárek.

Nejdříve se podíváme do Litomyšle za seniorem, který si chtěl vyřídit účty s majitelem jednoho osobního auta. Pod kliku mu proto 82ti letý pán vyryl nápis VOLE o velikosti 20x7 centimetrů. Seniorovi teď hrozí až rok vězení.

V posledních týdnech se nám to začíná hemžit zločinci, kteří na místě krádeže usnou. Do party packalů se nově zařadil muž z Teplicka, který se vloupal do cizího auta. Kriminálník byl ale asi velmi unavený a tak si chtěl dát dvacet. Jenže k jeho zděšení ho probudili až policisté, kteří ho rovnou převezli na služebnu.

A teď jeden velmi nechutný případ z Kladna. Viníkem je opilý muž, který vykonal potřebu na chodník. Jenže exkrementy nejen že neuklidil, ale navíc je rozpatlal po fasádě domu. Policisté opilého hříšníka zadrželi. Chladnou hlavu zachoval i majitel budovy. Ten dal fasádu do pucu za pomoci vysokotlakého čističe a nebude chtít žádnou náhradu škody.

Hrdinou týdne je kynolog z Olomouce. Právě on vyřešil případ, který nemá obdoby. Příběh začíná v jednom ze supermarketů, do kterého přišla žena se dvěma pejsky. Nešlo o úplně slušnou zákaznici, protože z obchodu chtěla zmizet bez placení. Než si ale pro zlodějku přijela policie, tak události dostaly nečekaný spád. Jedna z fenek totiž začala rodit. Na místo proto dorazil i náš hrdina kynolog, který přivedl na svět zdravá štěňátka. Snad jen dodám, že zlodějka skončila na služebně.

Zdroj obrázku: MAFRA

15.06.2019

Místo dechové zkoušky usnul!

Na Impulsu se teď míříme na popletenými kriminálníky. Policejní spisy procházel reportér Václav Komárek.
01.06.2019

Mezi zločinci jsou i naprostí packalové

Zjistil to reportér Václav Komárek, který pátral po kuriózních případech tohoto týdne. A nebylo jich málo.
25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
18.05.2019

Po celé republice se to hemží hloupými zločinci

Strážníci se ani tento týden nenudili. Kuriózní případy, které museli řešit, zná reportér Václav Komárek.
11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.