Navzdory moravskému původu jsem pivař, říká poslanec Blažek

Publikováno: 05.06.2019 10:00
Mezi největší milovníky piva v české politice patří Pavel Blažek. Poslanec za ODS a někdejší ministr spravedlnosti to během jednání sněmovny potvrdil Rádiu Impuls.

V našich Třech Impulsech na tělo Blažek řekl, že během letních pařáků zvládne klidně víc piv. "Například když je 31 stupňů, tak si dokážu představit, že bych klidně 6 plzeňských piv vypil, protože jsou hned z těla venku, člověk to hned vypotí." Blažek dále přiznal, že svým vztahem k pivu trochu porušuje regionální zvyklosti v místě svého původu. „Já jsem z Moravy. Pivo je spíš český národní nápoj, takže u nás na Moravě je to trochu jinak a já jsem výjimka. Mám raději pivo, protože na rozdíl od vína lépe hasí žízeň."

Zdroj obrázku: MAFRA

10.06.2019

Z rukou už mi padají věci, říká ke své nemoci Bělobrádek

Projevy roztroušené sklerózy už jsou u Pavla Bělobrádka zřetelné. Poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL to řekl v našich ranních Třech Impulsech na tělo.
06.06.2019

Tenis budu hrát, dokud mi vydrží hnáty, říká Dolinová

Zuzana Bubílková v ranních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a moderátorku Michaelu Dolinovou.
03.06.2019

Jako ministr kultury se obklopím odborníky!

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byl kandidát do čela resortu kultury Michal Šmarda. Ten si chce podle svých slov ve funkci udobřit odbornou veřejnost.
30.05.2019

Přínos Petra Jandy nedokážeme docenit

Petr Janda je už teď obrovskou rockovou legendou. O zpěvákovi kapely Olympic to v našich Třech Impulsech na tělo prohlásil bývalý člen této skupiny František Ringo Čech.
29.05.2019

Petr Čech by měl teď odpočívat, radí brankářská legenda

Poslední zápas kariéry Petra Čecha bude v televizi sledovat i Ivo Viktor, který byl hostem Třech Impulsů na tělo se Zuzanou Bubílkovou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.