Mrzí nás, že ČSSD zmiňovali demonstranti na Letné, říká Chvojka

Publikováno: 26.06.2019 10:00
Na protivládní demonstraci, které se zúčastnilo asi čtvrt milionu lidí, se objevila řada transparentů zaměřených proti ČSSD.

Předseda poslaneckého klubu Jan Chvojka ve Třech Impulsech na tělo řekl, že z toho strana radost nemá. "My máme za to, že je to demonstrace a jsme rádi, že proběhla. My tady máme svobodu slova a svobodu shromažďování. Ty demonstrace jsou zaměřené primárně proti premiérovi Andreji Babišovi, proti jeho kauzám a jeho případnému střetu zájmů. Je to pro nás určitě problém, ale vidíme to tak, že tím, proti komu se demonstruje, je Andrej Babiš."

Zdroj obrázku: MAFRA

03.09.2019

Kariéru herečky nelze skloubit s péči o velkou rodinu, říká Žilková

Zuzana Bubílková v dnešních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a manželku velvyslance v Izraeli Veroniku Žilkovou.
02.09.2019

Robert Plaga: Do školy bych se klidně vrátil i za této éry

Hostem Zuzany Bubílkové byl ministr školství Robert Plaga. Ten se moderátorce Zuzaně Bubílkové svěřil s tím, že by se chtěl znovu stát školákem.
25.06.2019

Záchranáře bych nejraději obkládal ledem, reaguje na vysoké teploty ředitel záchranné služby

Teploty v tomto týdnu vysoko přesahují třicet stupňů Celsia. Ředitel záchranné služby Jihočeského kraje Marek Slabý přiznává, že tropické dny přidělávají vrásky na čele řidičům sanitek i zdravotníkům.
24.06.2019

Jednou mě nasál mrak, říká moderátor a pilot Koranteng

Televizní moderátor Rey Koranteng je velkým fanouškem letadel. Dokonce má licenci na pilotování větroně a ve volném čase létá.
20.06.2019

Od vítězství v Superstar jsem jiný člověk, říká Langerová

Aneta Langerová prošla velkou změnou. Zpěvačka v našich Třech Impulsech na tělo přiznala, že se za těch 15 let změnila.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.