Místo dechové zkoušky usnul!

Publikováno: 15.06.2019 11:00
Na Impulsu se teď míříme na popletenými kriminálníky. Policejní spisy procházel reportér Václav Komárek.

Nejdříve se podíváme za řidičem ze Zlína, který se před jízdou pořádně posilnil alkoholem. Dopadlo to tak, že porazil lampu a lehce se zranil. To ale nebylo všechno. Když na místo přijela policie a chtěla mu dát dýchnout, tak šofér usnul. Zkouška na alkohol se tedy nekonala muž pravděpodobně přijde o papíry.

Míříme za nešťastnou řidičkou do Olomouce, která se provinila špatným parkováním. Policisté proto nelenili a na její auto nasadili botičku. Jenže žena si nové ozdoby nevšimla, nastartovala, a rozjela se. K poškození auta sice nedošlo, ale botička už to má za sebou. Žena se policistům omluvila, ale pokutě se zřejmě nevyhne.

V Brně řádil muž, který miluje vězení. Jak říká policejní mluvčí David Chaloupka, kriminálníkova láska k žaláři byla tak silná, že se do něj chtěl vrátit za každou cenu. Muž proto zavolal policistům s vymyšlenou historkou, že je v jednom z vlaků bomba. Kriminalisté ale telefonujícího hříšníka rychle vypátrali.

V jihomoravské metropoli ale ještě zůstaneme a podíváme se za našimi hrdiny týdne, kterými jsou strážníci z poříční jednotky. Ti měli na starosti opravdu neobvyklý případ. Zkontaktovala je 92ti letá seniorka s tím, že jí do přehrady spadla berle. Muži proto nelenili, nasadili neopren a dýchací přístroje a pro berli se ponořili. Hledání trvalo přibližně dvacet minut a nakonec bylo úspěšné.

Zdroj obrázku: MAFRA

 

05.07.2019

Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.
29.06.2019

Zloději vyrazili do ulic

Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.
22.06.2019

Tropické počasí přeje kurióznímu zločinu!

Reportér Václav Komárek pátral celý týden v policejních spisech.
08.06.2019

Po stopách popletených zločinců

I tento týden se se zmatenými lupiči roztrhl pytel. Po jejich stopách se vydal reportér Václav Komárek.
01.06.2019

Mezi zločinci jsou i naprostí packalové

Zjistil to reportér Václav Komárek, který pátral po kuriózních případech tohoto týdne. A nebylo jich málo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.