Mezi zločinci jsou i naprostí packalové

Publikováno: 01.06.2019 09:40
Zjistil to reportér Václav Komárek, který pátral po kuriózních případech tohoto týdne. A nebylo jich málo.

Naprostý amatér se snažil ujet brněnským policistům. Řidič nereagoval na majáky a strážce zákona vyzval na závod. Pirát silnic policisty nesetřásl a tak se odhodlal ke zbabělému útěku. Jenže v autě zapomněl peněženku s občankou. Hříšník pravděpodobně skončí za mřížemi.

V Brně ještě zůstaneme a podíváme se za jedním zlomeným srdcem. 40ti letý muž neunesl rozchod s přítelkyní nenapadlo ho nic jiného, než si vzpomenout na svou temnou minulost. Během jedné noci se vloupal do pěti aut. Vysvětlení, že tak činil z nešťastné lásky, u policistů nezabralo.

Velké pozdvižení vyvolala tajemná bedna v mezinárodním vlaku v Praze. Nikdo se k ní nehlásil a na místo proto okamžitě dorazil pyrotechnik. O žádnou bombu ale nešlo. Benda ukrývala historický dalekohled na dělo. K vzácnému kousku se do této chvíle nikdo nepřihlásil.

Hrdiny týdne jsou cyklisté z Ostravy, kteří pomohli seniorce v nesnázích. 83ti letá paní se blížila ke vchodovým dveřím, když v tom ji zastavil neznámý muž. Seniorka se s ním dala do řeči, ale zločinec jí najednou strhl z krku zlatý řetízek. Toho si ale všimli dva cyklisté, kteří utíkajícímu zloději nedali vydechnout. Muž řetízek nakonec odhodil a cyklisté ho vrátili majitelce. Zločinci hrozí i tři roky vězení.

Zdroj obrázku: MAFRA

08.06.2019

Po stopách popletených zločinců

I tento týden se se zmatenými lupiči roztrhl pytel. Po jejich stopách se vydal reportér Václav Komárek.
25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
18.05.2019

Po celé republice se to hemží hloupými zločinci

Strážníci se ani tento týden nenudili. Kuriózní případy, které museli řešit, zná reportér Václav Komárek.
11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
04.05.2019

Popletení zločinci měli žně!

Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.