Mezi zločinci jsou i naprostí packalové

Publikováno: 01.06.2019 09:40
Zjistil to reportér Václav Komárek, který pátral po kuriózních případech tohoto týdne. A nebylo jich málo.

Naprostý amatér se snažil ujet brněnským policistům. Řidič nereagoval na majáky a strážce zákona vyzval na závod. Pirát silnic policisty nesetřásl a tak se odhodlal ke zbabělému útěku. Jenže v autě zapomněl peněženku s občankou. Hříšník pravděpodobně skončí za mřížemi.

V Brně ještě zůstaneme a podíváme se za jedním zlomeným srdcem. 40ti letý muž neunesl rozchod s přítelkyní nenapadlo ho nic jiného, než si vzpomenout na svou temnou minulost. Během jedné noci se vloupal do pěti aut. Vysvětlení, že tak činil z nešťastné lásky, u policistů nezabralo.

Velké pozdvižení vyvolala tajemná bedna v mezinárodním vlaku v Praze. Nikdo se k ní nehlásil a na místo proto okamžitě dorazil pyrotechnik. O žádnou bombu ale nešlo. Benda ukrývala historický dalekohled na dělo. K vzácnému kousku se do této chvíle nikdo nepřihlásil.

Hrdiny týdne jsou cyklisté z Ostravy, kteří pomohli seniorce v nesnázích. 83ti letá paní se blížila ke vchodovým dveřím, když v tom ji zastavil neznámý muž. Seniorka se s ním dala do řeči, ale zločinec jí najednou strhl z krku zlatý řetízek. Toho si ale všimli dva cyklisté, kteří utíkajícímu zloději nedali vydechnout. Muž řetízek nakonec odhodil a cyklisté ho vrátili majitelce. Zločinci hrozí i tři roky vězení.

Zdroj obrázku: MAFRA

29.06.2019

Zloději vyrazili do ulic

Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.
22.06.2019

Tropické počasí přeje kurióznímu zločinu!

Reportér Václav Komárek pátral celý týden v policejních spisech.
15.06.2019

Místo dechové zkoušky usnul!

Na Impulsu se teď míříme na popletenými kriminálníky. Policejní spisy procházel reportér Václav Komárek.
08.06.2019

Po stopách popletených zločinců

I tento týden se se zmatenými lupiči roztrhl pytel. Po jejich stopách se vydal reportér Václav Komárek.
25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.