Klíště v mých vousech si vymyslel bulvár, říká Poborský

Publikováno: 19.06.2019 10:00
Klíště ve vousech Karla Poborského si vymyslel bulvár! Známý bývalý fotbalista to řekl v ranních Třech Impulsech na tělo.

Před třemi roky se rozšířila fáma, že se mu klíště přisálo na obličej a fotbalista o něm nevěděl, protože se schovalo v oblasti jeho hustého porostu. To ale v našem vysílání popřel.  „Přečetl jsem si to v jednom bulvárním časopise, tak to ale nebylo. Já jsem měl zápal mozkových blan, který jsem dlouho odkládal a jednou z variant byla nákaza od klíštěte. Já ale nevím, že bych nějaké měl."

Poborskému následně ochrnula polovina obličeje. Teď už je vyléčený a žádné následky nemá. „Naštěstí se cítím naprosto v pořádku a zdráv." Fotbalista v rozhovoru také prozradil, že klíšťovou encefalitidu prodělal i přesto, že byl očkovaný.

Zdroj obrázku: MAFRA

26.06.2019

Mrzí nás, že ČSSD zmiňovali demonstranti na Letné, říká Chvojka

Na protivládní demonstraci, které se zúčastnilo asi čtvrt milionu lidí, se objevila řada transparentů zaměřených proti ČSSD.
25.06.2019

Záchranáře bych nejraději obkládal ledem, reaguje na vysoké teploty ředitel záchranné služby

Teploty v tomto týdnu vysoko přesahují třicet stupňů Celsia. Ředitel záchranné služby Jihočeského kraje Marek Slabý přiznává, že tropické dny přidělávají vrásky na čele řidičům sanitek i zdravotníkům.
24.06.2019

Jednou mě nasál mrak, říká moderátor a pilot Koranteng

Televizní moderátor Rey Koranteng je velkým fanouškem letadel. Dokonce má licenci na pilotování větroně a ve volném čase létá.
20.06.2019

Od vítězství v Superstar jsem jiný člověk, říká Langerová

Aneta Langerová prošla velkou změnou. Zpěvačka v našich Třech Impulsech na tělo přiznala, že se za těch 15 let změnila.
18.06.2019

Evropu může zasáhnout obrovská migrační vlna, varuje Okamura

Evropě hrozí další uprchlická vlna! V našich ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásil šéf SPD Tomio Okamura.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.