Jednou mě nasál mrak, říká moderátor a pilot Koranteng

Publikováno: 24.06.2019 08:30
Televizní moderátor Rey Koranteng je velkým fanouškem letadel. Dokonce má licenci na pilotování větroně a ve volném čase létá.

V Třech Impulsech na tělo se Koranteng pochlubil, že se do napínavé situace ve vzduchu dostal jen jednou - když ho nasál mrak: „To je taková zvláštní situace. Ze začátku jsem se lekl, ale pak jsem si vzpomněl na výcvik a pomalu jsem otevřel brzdy. Letadlo se pak začalo chovat přesně tak, jak mě to učili ve výcviku.“

Koranteng zároveň prohlásil, že strach z létání se může potlačit a odbourat. Jako příklad dává svoji manželku: „Když jsme se seznámili, tak se jí dělalo špatně už ve chvíli, kdy jsme přišli na letiště. Dnes už létá naprosto bez problémů a je to pro ni naprosto běžná záležitost.“

Zdroj obrázku: MAFRA

26.06.2019

Mrzí nás, že ČSSD zmiňovali demonstranti na Letné, říká Chvojka

Na protivládní demonstraci, které se zúčastnilo asi čtvrt milionu lidí, se objevila řada transparentů zaměřených proti ČSSD.
25.06.2019

Záchranáře bych nejraději obkládal ledem, reaguje na vysoké teploty ředitel záchranné služby

Teploty v tomto týdnu vysoko přesahují třicet stupňů Celsia. Ředitel záchranné služby Jihočeského kraje Marek Slabý přiznává, že tropické dny přidělávají vrásky na čele řidičům sanitek i zdravotníkům.
20.06.2019

Od vítězství v Superstar jsem jiný člověk, říká Langerová

Aneta Langerová prošla velkou změnou. Zpěvačka v našich Třech Impulsech na tělo přiznala, že se za těch 15 let změnila.
19.06.2019

Klíště v mých vousech si vymyslel bulvár, říká Poborský

Klíště ve vousech Karla Poborského si vymyslel bulvár! Známý bývalý fotbalista to řekl v ranních Třech Impulsech na tělo.
18.06.2019

Evropu může zasáhnout obrovská migrační vlna, varuje Okamura

Evropě hrozí další uprchlická vlna! V našich ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásil šéf SPD Tomio Okamura.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.