Jako ministr kultury se obklopím odborníky!

Publikováno: 03.06.2019 08:30
Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byl kandidát do čela resortu kultury Michal Šmarda. Ten si chce podle svých slov ve funkci udobřit odbornou veřejnost.

Udělá maximum pro to, aby získal důvěru odborníků a napravil chyby svého předchůdce Antonína Staňka. „Sociální demokracie je odpovědná za to, že na ministerstvu kultury dneska není dobrá situace. Já to beru jako manažerskou misi, kdy musím napravit to, co jsme pokazili. Ať už v sociální demokracii, nebo v jejím okolí máme dost kvalitních odborníků, kteří jsou ochotní v tomto pomoci. Zrovna teď se je snažím dát dohromady,“ řekl ve vysílání.

Že se Michal Šmarda stane ministrem kultury, zatím ale není jisté. Jeho nominaci už premiér Andrej Babiš poslal na Pražský hrad. Miloš Zeman ale ještě stále nepřijal demisi Antonína Staňka a s jeho odvoláním vyčkává. Minulý týden svůj krok hájil tím, že mu Ústava nestanovuje lhůtu pro odvolání ministra.

Zdroj obrázku: MAFRA

12.06.2019

Dilema kanceláří: Klimatizace, nebo větrák?

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byla kancelářská pracovnice Rádia Impuls Michaela Klimoszová
11.06.2019

Sněmovní tuk se budu snažit shodit během léta, říká Klaus mladší

Václav Klaus mladší zatím splnil půlku slibu. Poslanec v dubnu prohlásil, že do svých zářijových padesátých narozenin chce založit stranu a zhubnout pět kilo.
10.06.2019

Z rukou už mi padají věci, říká ke své nemoci Bělobrádek

Projevy roztroušené sklerózy už jsou u Pavla Bělobrádka zřetelné. Poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL to řekl v našich ranních Třech Impulsech na tělo.
06.06.2019

Tenis budu hrát, dokud mi vydrží hnáty, říká Dolinová

Zuzana Bubílková v ranních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a moderátorku Michaelu Dolinovou.
05.06.2019

Navzdory moravskému původu jsem pivař, říká poslanec Blažek

Mezi největší milovníky piva v české politice patří Pavel Blažek. Poslanec za ODS a někdejší ministr spravedlnosti to během jednání sněmovny potvrdil Rádiu Impuls.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.