Evropu může zasáhnout obrovská migrační vlna, varuje Okamura

Publikováno: 18.06.2019 13:15
Evropě hrozí další uprchlická vlna! V našich ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásil šéf SPD Tomio Okamura.

Kdo říká, že migrace z Afriky ustává, ten podle něj lže.  „Je potřeba se zásadně připravovat a nepodcenit tuto hrozbu, což bohužel politici ostatních stran dělají včetně některých novinářů. Oni tu situaci zlehčují a bagatelizují, když říkají, že tady strašíme. Přitom opak je pravdou." Okamura svá tvrzení mimo jiné opírá i o slova šéfa Mezinárodního fondu pro zemědělský rozvoj OSN. „Gilbert Houngbo řekl, že počet migrantů z Afriky do Evropy už během následujících deseti let vzroste na dvojnásobek."

26.06.2019

Mrzí nás, že ČSSD zmiňovali demonstranti na Letné, říká Chvojka

Na protivládní demonstraci, které se zúčastnilo asi čtvrt milionu lidí, se objevila řada transparentů zaměřených proti ČSSD.
25.06.2019

Záchranáře bych nejraději obkládal ledem, reaguje na vysoké teploty ředitel záchranné služby

Teploty v tomto týdnu vysoko přesahují třicet stupňů Celsia. Ředitel záchranné služby Jihočeského kraje Marek Slabý přiznává, že tropické dny přidělávají vrásky na čele řidičům sanitek i zdravotníkům.
24.06.2019

Jednou mě nasál mrak, říká moderátor a pilot Koranteng

Televizní moderátor Rey Koranteng je velkým fanouškem letadel. Dokonce má licenci na pilotování větroně a ve volném čase létá.
20.06.2019

Od vítězství v Superstar jsem jiný člověk, říká Langerová

Aneta Langerová prošla velkou změnou. Zpěvačka v našich Třech Impulsech na tělo přiznala, že se za těch 15 let změnila.
19.06.2019

Klíště v mých vousech si vymyslel bulvár, říká Poborský

Klíště ve vousech Karla Poborského si vymyslel bulvár! Známý bývalý fotbalista to řekl v ranních Třech Impulsech na tělo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.