Dilema kanceláří: Klimatizace, nebo větrák?

Publikováno: 12.06.2019 10:00
Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byla kancelářská pracovnice Rádia Impuls Michaela Klimoszová

Ta každoročně v létě trpí kvůli vedru. Ve své kanceláři totiž nemá klimatizaci. Jak přiznala ve vysílání, vlastně o ni ani nestojí. "Připadá mi, že když pak člověk vyjde ven do přirozeného prostředí, tak je to velká teplotní rána," řekla s tím, že řešením by možná zdánlivě mohl být větrák, který jen rozpohybuje vzduch. Ani ten ale pro její práci není vhodným řešením. "To zas vadí těm papírům, které mám kolem sebe."

17.06.2019

Blackout jako v Jižní Americe u nás nehrozí, ujišťuje odborník

O víkendu postihl Jižní Ameriku rozsáhlý blackout. V neděli postihl téměř celou Argentinu, část Uruguaye a některé regiony na jihu Brazílie a v Chile.
11.06.2019

Sněmovní tuk se budu snažit shodit během léta, říká Klaus mladší

Václav Klaus mladší zatím splnil půlku slibu. Poslanec v dubnu prohlásil, že do svých zářijových padesátých narozenin chce založit stranu a zhubnout pět kilo.
10.06.2019

Z rukou už mi padají věci, říká ke své nemoci Bělobrádek

Projevy roztroušené sklerózy už jsou u Pavla Bělobrádka zřetelné. Poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL to řekl v našich ranních Třech Impulsech na tělo.
06.06.2019

Tenis budu hrát, dokud mi vydrží hnáty, říká Dolinová

Zuzana Bubílková v ranních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a moderátorku Michaelu Dolinovou.
05.06.2019

Navzdory moravskému původu jsem pivař, říká poslanec Blažek

Mezi největší milovníky piva v české politice patří Pavel Blažek. Poslanec za ODS a někdejší ministr spravedlnosti to během jednání sněmovny potvrdil Rádiu Impuls.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.