Bohuslava Šenkýřová: Soukromé vysoké školy nestojí státní kasu ani korunu!

Publikováno: 28.06.2019 18:00
Hostem Tajemství úspěchu byla rektorka soukromé Vysoké školy finanční a správní Bohuslava Šenkýřová. Vysvětlovala, jak je to s financováním soukromých univerzit, se školným, se získáváním akreditací, jak poznat kvalitní školu, atd. Také o tom, že univerzit je u nás podle ní zbytečně mnoho…
13.09.2019

Pavlína Filipovská: Celý život mě provází neobyčejné štěstí!

Hostem Tajemství úspěchu byla zpěvačka, herečka i moderátorka Pavlína Filipovská. Vyprávěla především o svých začátcích v divadle Semafor, ale také o svém otci Františku Filipovském.
06.09.2019

Josef Čadík: My Češi jsme skvělí lidé! Umíme pomáhat druhým!

Hostem Tajemství úspěchu byl jednatel Kinematografu bratří Čadíků Josef Čadík. S potěšením vyprávěl o úspěšném vybírání peněz pro Konto Bariéry mezi publikem Kinematografu. Hovořil ale také o začátcích pozoruhodného projektu mobilních kin v roce 1992 a o bezkonkurenční oblibě českých filmů u českého diváka...
30.08.2019

Marek Hejdušek: Opožděné proplácení faktur brzdí celou ekonomiku!

Hostem Tajemství úspěchu byl autor a provozovatel internetové aplikace Cashbot Marek Hejdušek. Aplikace pomáhá firmám, podnikatelům i malým živnostníkům s rychlým proplácením faktur.
22.07.2019

Tomáš Fröde: Díky festivalům si vyděláme vždy na novou desku

Hudební skupina Imodium příští čtvrtek v 17 hodin zahájí tradiční liberecký festival Benátská s Impulsem. Hostem dnešního Tajemství úspěchu byl frontman, kytarista a moderátor sesterského rádia RockZone Tomáš Fröde.
04.07.2019

Petr Čech: Vždycky jsem chtěl být hokejistou!

V dětství chtěl být hokejistou, do fotbalové branky se dostal spíše náhodou. O milióny se mu starají lidé, kterým věří… Po kariéře začíná pracovat pro londýnskou Chelsea. Hostem dnešního Tajemství úspěchu je bývalý fotbalový brankář Petr Čech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.