Zázrak na Slovensku! Kvůli hokeji zlevnil chleba

Publikováno: 13.05.2019 17:03
Úsloví „K čemu je nám výhra, chleba stejně levnější nebude“ u našich bratrů-sousedů od soboty neplatí. Jeden z řetězců snížil cenu po páteční výhře slovenských hokejistů na mistrovství světa nad Američany.

Po výhře šla cena chleba o deset centů dolů, to je asi dvě koruny sedmdesát. Vypadá to tak, že jde o součást obchodní války dvou řetězců. Oba totiž na sociálních sítích a v kampani avizovaly snižování cen už před šampionátem. A jeden z nich dokonce hodlá zlevňovat po každém vítězství Slováků. Tak aby nezkrachoval, až budou mistry světa, to by pak mohl být chleba úplně zadarmo… A tady je pár komentářů z facebooku: Úžasná kampaň. Ještě zlevněte víno. Lidi už vyhazují maso z mrazáků, aby tam mohli narvat levný chléb. A pak že chleba levnější nebude :)

Zdroj perefového obrázku: archiv Startitup

16.05.2019

Naše hokejisty opustil na mistrovství světa kapitán Voráček.

My ale máme radost, protože hvězda NHL odjela k porodu do Uherského Hradiště. Jak už jsme říkali ve zprávách, Voráčkovi se narodil syn. Informace ze sítě doplňuje Láďa Vonz.
14.05.2019

K hokeji patří i verše!

A hned dvě múzy potkal na síti Láďa Vonz.
10.05.2019

Končí legrace, Češi vyrážejí na Švédy!

Večerním zápasem proti Třem korunkám začíná pro českou reprezentaci hokejové mistrovství světa.
07.05.2019

Češi jsou prý placení ulejváci

Čeští pracovníci si originálně prodlužují dovolenou! V zaměstnání se ulévají a firmy jim za to ještě platí, jak zjistil Muž na síti Láďa Vonz
06.05.2019

Celé rádio je natěšené na další hudební událost roku

Už zítra vystoupí na pražské střeše rocková skupina Kabát! Originální síťové souvislosti přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.