V Berouně řádí náruživá zlodějka

Publikováno: 11.05.2019 10:00
Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.

Na úvod se přesuneme na jedno odstavné parkoviště v Pardubicích, na kterém skončilo špatně zaparkované vozidlo jedné italské automobilky. Na tom by asi nebylo nic tak zvláštního, kdyby si pro něj nepřišel opravdový pirát silnic. Šlo o muže, který má šest zákazů řízení. Ten sedmý s ním přijela sepsat státní policie.

Elektrokola jdou poslední dobou na dračku a po jednom takovém zatoužil i neznámý pachatel z Lomnice na Brněnsku. I když, jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, případ má zvláštní okolnosti. Zloděj si chtěl elektrokolo jen vyzkoušet.

Opravdová zlodějka ale řádila v jedné berounské drogerii. Žena ale nekradla tak úplně běžné zboží. Do kabelky si narvala obrovské množství kondomů a lubrikačních gelů. Drogerii tím způsobila škodu za téměř šest tisíc korun a policisté zatím po náruživé zlodějce neúspěšně pátrají.

Hrdinou týdne je patnáctiletý školák z Ostravy, který se nezalekl dvou gaunerů. Chlapec seděl ve vlaku, když si k němu přisedli neznámí dospělí muži. Školák se jich nezalekl ani v momentě, kdy po něm chtěli peníze a poté, co mu vzali peněženku, tak se s nimi začal přetahovat. Poté, co muži u mladého odvážlivce neuspěli, tak se spakovali a z vlaku vystoupili. O chvíli později je zadržela policie.

01.06.2019

Mezi zločinci jsou i naprostí packalové

Zjistil to reportér Václav Komárek, který pátral po kuriózních případech tohoto týdne. A nebylo jich málo.
25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
18.05.2019

Po celé republice se to hemží hloupými zločinci

Strážníci se ani tento týden nenudili. Kuriózní případy, které museli řešit, zná reportér Václav Komárek.
04.05.2019

Popletení zločinci měli žně!

Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.
27.04.2019

Řidička trolejbusu si za jízdy lakovala nehty na nohou

Na Impulsu se teď podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech listoval reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.