Studentské volby berou školáci s nadhledem, říká youtuber Kovy

Publikováno: 14.05.2019 09:00
Předvolební kampaň před eurovolbami je studnicí inspirace. V našich ranních Třech Impulsech na tělo o tom mluvil youtuber Karel Kovář alias Kovy.

Pro něho je prý radost například videoklipy politických stran a hnutí zpětně detailně rozebírat. „Ve svých videích se snažím analyzovat kampaně a taktiku, kterou politické strany volí. Některé taktiky jsou velmi bizarní, to je samozřejmě velmi zajímavé do videa, ale někdy jsou ty kampaně zajímavé i na bližší studium."

Výsledky studentských voleb, kde na prvním místě skončili Piráti a na třetím místě recesistická strana Ano, vytrollíme europarlament, by ale Kovy bral s odstupem. „Já si myslím, že když ve skutečnosti ti mladí lidé půjdou k urnám, tak budou přemýšlet o tom, komu ten hlas dávají. A myslím si, že ty studentské volby bere spousta z nich s nadhledem, než ty opravdové."

Zdroj obrázku: MAFRA

20.05.2019

Kratší pracovní doba motivuje k efektivnější práci, říká europoslanec Poc

Ve speciálu k evropským volbám na Rádiu Impuls jsme vyzpovídali lídra kandidátky ČSSD Pavla Poce. Podle něj musí být Evropská unie víc férová. Na tomto tématu postavil celý svůj předvolební spot. Podle něj se chtějí v následujícím funkčním období všichni sociální demokraté v Evropském parlamentu zasadit o snižování nespravedlivých rozdílů.
17.05.2019

Evropská komise se musí reformovat, tvrdí Jan Zahradil

V našem speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídra kandidátky ODS Jana Zahradila. Evropská unie se podle něj musí změnit. Na odchod naší země to ale není.
16.05.2019

Kompetence Evropské komise se musí omezit, tvrdí europoslankyně Konečná

Ve speciálu k evropským volbám na Rádiu Impuls jsme vyzpovídali lídryni kandidátky KSČM Kateřinu Konečnou. Podle ní by měla komise zasahovat do zákonů řešených Evropským parlamentem co nejméně.
15.05.2019

Každý občan unie má mít přístup k internetu, říká europoslankyně Charanzová

V našem speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídryni kandidátky hnutí ANO Ditu Charanzovou. Podle ní jsme se všichni přesunuli do on-line prostředí a možnost připojit se ke světové síti má být samozřejmostí.
06.05.2019

Nominaci trenéra Říhy nemám téměř co vytknout, říká Hadamczik

Alois Hadamczik je před blížícím se světovým šampionátem optimistou. To dnes přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.