Studentské volby berou školáci s nadhledem, říká youtuber Kovy

Publikováno: 14.05.2019 09:00
Předvolební kampaň před eurovolbami je studnicí inspirace. V našich ranních Třech Impulsech na tělo o tom mluvil youtuber Karel Kovář alias Kovy.

Pro něho je prý radost například videoklipy politických stran a hnutí zpětně detailně rozebírat. „Ve svých videích se snažím analyzovat kampaně a taktiku, kterou politické strany volí. Některé taktiky jsou velmi bizarní, to je samozřejmě velmi zajímavé do videa, ale někdy jsou ty kampaně zajímavé i na bližší studium."

Výsledky studentských voleb, kde na prvním místě skončili Piráti a na třetím místě recesistická strana Ano, vytrollíme europarlament, by ale Kovy bral s odstupem. „Já si myslím, že když ve skutečnosti ti mladí lidé půjdou k urnám, tak budou přemýšlet o tom, komu ten hlas dávají. A myslím si, že ty studentské volby bere spousta z nich s nadhledem, než ty opravdové."

Zdroj obrázku: MAFRA

15.05.2019

Každý občan unie má mít přístup k internetu, říká europoslankyně Charanzová

V našem speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídryni kandidátky hnutí ANO Ditu Charanzovou. Podle ní jsme se všichni přesunuli do on-line prostředí a možnost připojit se ke světové síti má být samozřejmostí.
06.05.2019

Nominaci trenéra Říhy nemám téměř co vytknout, říká Hadamczik

Alois Hadamczik je před blížícím se světovým šampionátem optimistou. To dnes přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
02.05.2019

Povinná maturita z matematiky nemá smysl

Dáváme našim studentům středních škol a gymnázií "propočítat" si vlastní budoucnost, říká senátor Růžička
30.04.2019

Obavy z ovlivňování justice jsou zbytečné, tvrdí Babiš

Marie Benešová se vrací na ministerstvo spravedlnosti. Poradkyně prezidenta Zemana a někdejší nejvyšší státní zástupkyně si tak zopakuje roli z takzvané Rusnokovy vlády.
29.04.2019

Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.