Přínos Petra Jandy nedokážeme docenit

Publikováno: 30.05.2019 14:00
Petr Janda je už teď obrovskou rockovou legendou. O zpěvákovi kapely Olympic to v našich Třech Impulsech na tělo prohlásil bývalý člen této skupiny František Ringo Čech.

Podle něj má Janda oproti svým konkurentům navrch, protože dokáže skládat a hrát jeden velký hit za druhým. Ringo Čech tvrdí, že jde o naprosto výjimečnou osobnost. "Je nejlepší rockový kytarista, vynikající zpěvák a bezkonkurenční autor. Jeho zásluha české rockové scéně a vůbec populární hudbě je tak velká, že to vůbec nedokážeme za jeho života docenit."

V rozhovoru také zavzpomínal i na počátky kapely Olympic. Hudebník byl u zrodu této dnes už slavné české skupiny v roce 1963. Byly to podle něj krásné časy. "To založení a první tři roky, to byla nejrkásnější doba, kdy jsme se drali nahoru, všechno to vznikalo, navíc jsme byli mladí, byla kolem toho pěkná děvčata, byla to nádhera." Olympic se za dobu své existence vypracoval do pozice legendy českého bigbítu. 

11.06.2019

Sněmovní tuk se budu snažit shodit během léta, říká Klaus mladší

Václav Klaus mladší zatím splnil půlku slibu. Poslanec v dubnu prohlásil, že do svých zářijových padesátých narozenin chce založit stranu a zhubnout pět kilo.
10.06.2019

Z rukou už mi padají věci, říká ke své nemoci Bělobrádek

Projevy roztroušené sklerózy už jsou u Pavla Bělobrádka zřetelné. Poslanec a bývalý předseda KDU-ČSL to řekl v našich ranních Třech Impulsech na tělo.
06.06.2019

Tenis budu hrát, dokud mi vydrží hnáty, říká Dolinová

Zuzana Bubílková v ranních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a moderátorku Michaelu Dolinovou.
05.06.2019

Navzdory moravskému původu jsem pivař, říká poslanec Blažek

Mezi největší milovníky piva v české politice patří Pavel Blažek. Poslanec za ODS a někdejší ministr spravedlnosti to během jednání sněmovny potvrdil Rádiu Impuls.
03.06.2019

Jako ministr kultury se obklopím odborníky!

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byl kandidát do čela resortu kultury Michal Šmarda. Ten si chce podle svých slov ve funkci udobřit odbornou veřejnost.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.