Popletení zločinci měli žně!

Publikováno: 04.05.2019 12:00
Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.

Naprosto zpackanou loupež má za sebou muž z Pardubic. Ten se nejdříve opil, a pak se rozhodl vykrást prodejnu potravin. Přes vstupní dveře se sice dostal bez větších problémů, ale pak ho přemohla únava a pod jednou z pokladen jednoduše usnul. Neprobudil ho ani alarm a na místo tak bleskově dorazili policisté. Opilý lupič nadýchal více než tři promile a pravděpodobně skončí ve vězení.

Pořádně pod parou byl i pouliční hudebník z Brna, který usnul u kašny na Zeleném trhu. Slovo si bere policejní mluvčí Bohumil Malášek: „Zloděj mu ukradl housle, peněženku a platební kartu. Škoda přesáhla dvacet tisíc korun.“

Míříme do Bohumína na Karvinsku za strojvedoucím, který cestou do práce nastoupil do špatného vlaku. 39ti letý muž si svůj omyl rychle uvědomil, ale souprava už byla v pohybu. Strojvedoucí se proto rozhodl, že z vlaku vyskočí. S mnoha lehčími zraněními skončil v nemocnici.

Hrdinou týdne je pražský policista Miroslav Müller, který během dne volna zachránil seniora. Strážce zákona zrovna obědval v jedné jídelně na Žižkově, když viděl, jak se prodavačka snaží probrat jednoho ze zákazníků. V tom přispěchal Müller, který okamžitě zahájil srdeční masáž a seniorovi tím zachránil život.

Zdroj obrázku: MAFRA

25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
18.05.2019

Po celé republice se to hemží hloupými zločinci

Strážníci se ani tento týden nenudili. Kuriózní případy, které museli řešit, zná reportér Václav Komárek.
11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
27.04.2019

Řidička trolejbusu si za jízdy lakovala nehty na nohou

Na Impulsu se teď podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech listoval reportér Václav Komárek.
19.04.2019

Hledají se Husité, ale i Terminátor

Pomatení zločinci si nedají pokoj ani o Velikonocích. Kuriózní případy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.