Pohádkový Krteček dobývá svět formule 1!

Publikováno: 23.05.2019 17:13
Kreslená postavička se stane součástí stáje Alfa Romeo. Je to vůbec pravda? Odpověď zná Láďa Vonz.

Je to pravda. Weby ihned.cz a iDNES.cz hlásí, že se Krtek podíval už do vesmíru a teď bude nalepený i na formulích. Týká se to dokonce už aktuální Velké ceny Monaka, která se jede v neděli. Alfa Romeo hlásí, že motosport potřebuje nové publikum a Krtek může přitáhnout statisíce dětí. Čtenář iDnesu Martin nemůže zprávě uvěřit: „Kdyby to prý bylo na apríla, tak snad ano, ale dnes je 23. května.“ Další komentátor vzpomíná, že jako špunt držel krtkovi palce, když sháněl kalhoty. A teď je na formuli… Neuvěřitelné! To už jsme měli Krtka a lízátko, Krtka a Autíčko… Tak se třeba dočkáme dalšího filmového dílu Krtek a formule.

Zdroj obrázku: www.pokojik.cz
Odkaz na produkt (samolepící panel): ZDE

03.06.2019

Je tady horko jako na Sahaře

Pěkně se nám oteplilo a na síti se dají najít i jiné perly, jak zjistil Láďa Vonz.
30.05.2019

Mluvíme o tom celý den: Američané zastavili dopravu na D1

Kvůli vojenskému konvoji se tak cesta z Prahy do Brna protáhla o několik hodin. Do problému se dokonce vložila vláda a je to i síťové téma. Pokračuje Láďa Vonz.
29.05.2019

Fotbalový trenér František Straka se nechtěně stal miláčkem sociálních sítí

V televizním rozhovoru si totiž spletl výsledek právě dohraného zápasu. Tak co, bylo to 2:1 nebo 2:2? Odpoví Láďa Vonz.
28.05.2019

Během dvou dní se s kariérou loučí dvě legendy!

Dnes oznámila svůj biatlonový konec Gábina Koukalová a zítra čeká poslední zápas fotbalového brankáře Petra Čecha! A na Gábinu se síťovýma očima dívá Láďa Vonz.
27.05.2019

Hnutí Ano, vytrollíme europarlament vytrolilo celou politickou scénu!

Recesisté oslovili tisíce českých voličů a vydělali na tom víc než milion korun! Hned po zveřejnění výsledků voleb to žilo i na jejich twitteru. A od toho je tady Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.