Pohádkový Krteček dobývá svět formule 1!

Publikováno: 23.05.2019 17:13
Kreslená postavička se stane součástí stáje Alfa Romeo. Je to vůbec pravda? Odpověď zná Láďa Vonz.

Je to pravda. Weby ihned.cz a iDNES.cz hlásí, že se Krtek podíval už do vesmíru a teď bude nalepený i na formulích. Týká se to dokonce už aktuální Velké ceny Monaka, která se jede v neděli. Alfa Romeo hlásí, že motosport potřebuje nové publikum a Krtek může přitáhnout statisíce dětí. Čtenář iDnesu Martin nemůže zprávě uvěřit: „Kdyby to prý bylo na apríla, tak snad ano, ale dnes je 23. května.“ Další komentátor vzpomíná, že jako špunt držel krtkovi palce, když sháněl kalhoty. A teď je na formuli… Neuvěřitelné! To už jsme měli Krtka a lízátko, Krtka a Autíčko… Tak se třeba dočkáme dalšího filmového dílu Krtek a formule.

Zdroj obrázku: www.pokojik.cz
Odkaz na produkt (samolepící panel): ZDE

27.05.2019

Hnutí Ano, vytrollíme europarlament vytrolilo celou politickou scénu!

Recesisté oslovili tisíce českých voličů a vydělali na tom víc než milion korun! Hned po zveřejnění výsledků voleb to žilo i na jejich twitteru. A od toho je tady Láďa Vonz.
21.05.2019

Televizní seriál Hra o trůny na svém konci velmi překvapil

Bouří se fanoušci a do hry se dokonce vložilo české ministerstvo zahraničí. Pokračuje Láďa Vonz.
20.05.2019

Na posledním letošním derby bude jednoznačně narváno!

Fotbalová Slavia uspěla s odvoláním a fanoušci se tak můžou vrátit na nechvalně proslulou tribunu Sever. Jak se to projevuje na síti? Otázka na Láďu Vonze.
17.05.2019

Brankář hokejové reprezentace Bartošák má novou roli!

Kromě tatínka se totiž stane i televizním komentátorem. Na síti to našel Láďa Vonz.
16.05.2019

Naše hokejisty opustil na mistrovství světa kapitán Voráček.

My ale máme radost, protože hvězda NHL odjela k porodu do Uherského Hradiště. Jak už jsme říkali ve zprávách, Voráčkovi se narodil syn. Informace ze sítě doplňuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.