Po celé republice se to hemží hloupými zločinci

Publikováno: 18.05.2019 08:00
Strážníci se ani tento týden nenudili. Kuriózní případy, které museli řešit, zná reportér Václav Komárek.


Pořádně zpackanou loupež má za sebou 44ti letý muž z Prahy. Zloděj se rozhodl vykrást auto, a aby se do něj dostal, tak musel rozbít okénko. Toho si ale všimli dva strážníci, kteří k místu dorazili právě v momentě, kdy zloděj seděl na místě řidiče a cosi hledal. Zločinec policisty přesvědčoval, že nic ukrást nechtěl a v autě pouze odpočíval. Další část výslechu už probíhala na stanici. 

Pardubičtí policisté mají velkou konkurenci. Jde o mladíka, který se nikoho neptal a zahrál si na regulovčíka. Muž se snažil řídit dopravu na Náměstí republiky a jeho zmatené mávání bylo řidičům pro smích. Regulovčík - amatér navíc netušil, že ho pozorují opravdoví strážníci, kteří ho o několik minut později vyvedli ze silnice. Na cestu od nich dostal pozdrav za 500 korun. 

Další případ má pod palcem policejní mluvčí Bohumil Malášek, který nás vezme za majitelem chaty v Tišnovské Nové Vsi na Brněnsku. Ten volal policisty v momentě, kdy viděl rozbité okno a k balkónu přistavený žebřík: „Policejní hlídka při kontrole objektu narazila na spícího muže. Ten se přiznal, že se do chaty vloupal. V kuchyni sebral dvě lahve vína, které obratem vypil.“

Hrdiny týdne jsou strážníci z Varnsdorfu, kteří pomohli kůzlátku v trubce. Zvíře do ní zabloudilo během noční procházky kolem rybníka a hlasitě mečelo o pomoc. Policisté byli na místě velmi rychle a kůzle z přítokové trubky rychle vyprostili. Zvířeti se nic nestalo.

Zdroj obrázku: MAFRA

 

25.05.2019

Kuriózní případ: Ukradený kuřecí salám a kilo klobás

Na Impulsu se teď podíváme do světa zpackaných zločinů. Netradiční případy tohoto týdne představí reportér Václav Komárek.
11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
04.05.2019

Popletení zločinci měli žně!

Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.
27.04.2019

Řidička trolejbusu si za jízdy lakovala nehty na nohou

Na Impulsu se teď podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech listoval reportér Václav Komárek.
19.04.2019

Hledají se Husité, ale i Terminátor

Pomatení zločinci si nedají pokoj ani o Velikonocích. Kuriózní případy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.