Petr Čech by měl teď odpočívat, radí brankářská legenda

Publikováno: 29.05.2019 11:00
Poslední zápas kariéry Petra Čecha bude v televizi sledovat i Ivo Viktor, který byl hostem Třech Impulsů na tělo se Zuzanou Bubílkovou.

Čechův slavný brankářský předchůdce ze 70.let minulého století připustil, že mu trochu závidí způsob rozlučky. Ivo Viktor na tom byl v roce 1977 trochu jinak než Petr Čech. „Neměl jsem to štěstí, jako on. Začala mě strašně zlobit záda, hrozila operace a skončil jsem tak nějak, že jsem na chvíli na hřiště vlezl v přátelském utkání s Maďarskem. Soupeř měl zakázáno na mě střílet a při té příležitosti jsem dostal kytku a skončil jsem."

Ivo Viktor proto upozorňuje na to, že kariéra profesionálního fotbalisty si vybírá svou daň, projevit se může ale až ve stáří. „Překvapilo mě, že Petr Čech prodělal asi 7 těžkých operací a nebylo to vidět na těch jeho výkonech. Myslím, že měl víc zranění, než já. V pozdějším věku se to potom sčítá a objeví. Tak proto bych mu přál, aby byl fit a aby si užíval sportovního důchodu."

Zdroj obrázku: MAFRA

03.06.2019

Jako ministr kultury se obklopím odborníky!

Hostem ranních Tří Impulsů na tělo byl kandidát do čela resortu kultury Michal Šmarda. Ten si chce podle svých slov ve funkci udobřit odbornou veřejnost.
30.05.2019

Přínos Petra Jandy nedokážeme docenit

Petr Janda je už teď obrovskou rockovou legendou. O zpěvákovi kapely Olympic to v našich Třech Impulsech na tělo prohlásil bývalý člen této skupiny František Ringo Čech.
28.05.2019

Pálení očí se při krájení cibule nezbavíte

Hostem Třech Impulsů na tělo byl kuchař Roman Vaněk, aby poradil, jak na krájení cibule.
26.05.2019

Přesunu firem do daňových rájů může zamezit například digitální daň, říká pirát Kolaja

Ve speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídra kandidátky Pirátů Marcela Kolaju. Podle něj by bylo dobré zavést opatření, která by podnikatele přinutila své příjmy danit ve státě největšího odbytu.
25.05.2019

Úřady napříč Evropskou unií spolu musejí lépe komunikovat, tvrdí europoslanec Svoboda

V našem speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídra kandidátky za KDU-ČSL Pavla Svobodu. Ten už se v současném funkčním období snažil jako předseda právního výboru byrokracii omezit. Například aby nebylo nutné shánět a dokládat úřední překlady úkonů, které si občané vyřídili v jiné členské zemi.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.