Nominaci trenéra Říhy nemám téměř co vytknout, říká Hadamczik

Publikováno: 06.05.2019 08:30
Alois Hadamczik je před blížícím se světovým šampionátem optimistou. To dnes přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.

Bývalému kouči hokejového národního týmu se nominace současného trenéra Miloše Říhy vcelku zamlouvá. Hadamczik prohlásil: „Každý trenér má nějakou představu o nominaci. Možná bych tam měl dva nebo tři jiné hráče, ale to není podstatné. Myslím, že máme dobrý tým, ale držme palce, aby z NHL dorazili Pastrňák, Krejčí nebo Hertl.“

Hokejisté jedou do Bratislavy bez jasné brankářské jedničky. Podle Hadamczika jsou ale nominovaní gólmani kvalitní: „Kovář měl výbornou sezonu v Rusku. Můj favorit je ale Bartošák, který je na úrovni brankářů v NHL.“

Zdroj obrázku: MAFRA

15.05.2019

Každý občan unie má mít přístup k internetu, říká europoslankyně Charanzová

V našem speciálu k evropským volbám jsme vyzpovídali lídryni kandidátky hnutí ANO Ditu Charanzovou. Podle ní jsme se všichni přesunuli do on-line prostředí a možnost připojit se ke světové síti má být samozřejmostí.
14.05.2019

Studentské volby berou školáci s nadhledem, říká youtuber Kovy

Předvolební kampaň před eurovolbami je studnicí inspirace. V našich ranních Třech Impulsech na tělo o tom mluvil youtuber Karel Kovář alias Kovy.
02.05.2019

Povinná maturita z matematiky nemá smysl

Dáváme našim studentům středních škol a gymnázií "propočítat" si vlastní budoucnost, říká senátor Růžička
30.04.2019

Obavy z ovlivňování justice jsou zbytečné, tvrdí Babiš

Marie Benešová se vrací na ministerstvo spravedlnosti. Poradkyně prezidenta Zemana a někdejší nejvyšší státní zástupkyně si tak zopakuje roli z takzvané Rusnokovy vlády.
29.04.2019

Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.