Na posledním letošním derby bude jednoznačně narváno!

Publikováno: 20.05.2019 16:29
Fotbalová Slavia uspěla s odvoláním a fanoušci se tak můžou vrátit na nechvalně proslulou tribunu Sever. Jak se to projevuje na síti? Otázka na Láďu Vonze.

Slavii zavřela severní tribunu disciplinární komise kvůli řádění fanoušků. Teď ale trest změnila na podmínku do konce roku. „Fanoušci prokázali, že umějí fandit i bez pyrotechniky,“ vysvětluje předseda disciplinárky Baček. Vtipně to komentuje v diskuzi na iDNESu pan Martin: „Podmíněná podmínka pro podmíněný odklad podmínky na podmínku…“ Někteří komentátoři to považují za alibistické rozhodnutí. Na druhou stranu, za takový trest by se měla pomodlit i konkurenční Sparta. Její pyromani se činili s dýmovnicemi o víkendu. Dobrou zprávou ovšem je, že policie už má v klepetech podezřelého výtržníka, který měl o víkendu vyhodit do povětří dvě sparťanské sedačky. Teď mu hrozí až dva roky vězení, to znamená jeden rok za jednu sedačku.

Zdroj obrázku: MAFRA

 

23.05.2019

Pohádkový Krteček dobývá svět formule 1!

Kreslená postavička se stane součástí stáje Alfa Romeo. Je to vůbec pravda? Odpověď zná Láďa Vonz.
21.05.2019

Televizní seriál Hra o trůny na svém konci velmi překvapil

Bouří se fanoušci a do hry se dokonce vložilo české ministerstvo zahraničí. Pokračuje Láďa Vonz.
17.05.2019

Brankář hokejové reprezentace Bartošák má novou roli!

Kromě tatínka se totiž stane i televizním komentátorem. Na síti to našel Láďa Vonz.
16.05.2019

Naše hokejisty opustil na mistrovství světa kapitán Voráček.

My ale máme radost, protože hvězda NHL odjela k porodu do Uherského Hradiště. Jak už jsme říkali ve zprávách, Voráčkovi se narodil syn. Informace ze sítě doplňuje Láďa Vonz.
14.05.2019

K hokeji patří i verše!

A hned dvě múzy potkal na síti Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.