Mluvíme o tom celý den: Američané zastavili dopravu na D1

Publikováno: 30.05.2019 16:30
Kvůli vojenskému konvoji se tak cesta z Prahy do Brna protáhla o několik hodin. Do problému se dokonce vložila vláda a je to i síťové téma. Pokračuje Láďa Vonz.

Kolaps na dé jedničce nám nahlašovali naši dopravní agenti od samotného rána. Situace byla tak neúnosná, až se do ní vložil český premiér. „Babiš vyhnal konvoj,“ píše Blesk.cz. A skutečně, Američané museli zastavit a na výjezd si počkají do večera. Někteří pozorovatelé na twitteru považují dnešní událost za spiknutí proti D1. „Nejdřív kalamitní sníh a teď americký konvoj, to už není podle nich náhoda.“ Šéf komunistů Filip obviňuje na twitteru Američany, že jízdou po dálnici pouze chtějí demonstrovat svou sílu a že by se měli přesunout po kolejích. Jeden z odpovídajících mu to ale vrací: „Děkujeme za názor, vy rudý noku“ :) A taky na twitteru najdeme radu pro armádu: „D1 se může stát obranným pilířem naší země. Nikdo neprojde!“

Zdroj obrázku: MAFRA

10.06.2019

Policisté nachytali v Písku opilého žáka autoškoly

Ten měl skoro jedno promile alkoholu v krvi. Víc ví Láďa Vonz.
07.06.2019

Zprávy evropských auditorů vyvolaly uměleckou vlnu na twitteru

Láďa Vonz narazil na vlákno, které spojuje auditory s nejznámějšími filmy.
05.06.2019

Tenisový svět zírá na české překvapení

Síť se nemůže vzpamatovat z postupu naší tenistky Vondroušové do semifinále Roland Garros. Láďa Vonz nám řekne, jak to vypadá před zítřejším životním zápasem.
04.06.2019

Pivo dělá hezká těla

Dokonce je o tom nazpívaná i jedna rocková písnička. A Láďa Vonz našel na síti i důkaz, že tomu tak je.
03.06.2019

Je tady horko jako na Sahaře

Pěkně se nám oteplilo a na síti se dají najít i jiné perly, jak zjistil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.