Mluvíme o tom celý den: Američané zastavili dopravu na D1

Publikováno: 30.05.2019 16:30
Kvůli vojenskému konvoji se tak cesta z Prahy do Brna protáhla o několik hodin. Do problému se dokonce vložila vláda a je to i síťové téma. Pokračuje Láďa Vonz.

Kolaps na dé jedničce nám nahlašovali naši dopravní agenti od samotného rána. Situace byla tak neúnosná, až se do ní vložil český premiér. „Babiš vyhnal konvoj,“ píše Blesk.cz. A skutečně, Američané museli zastavit a na výjezd si počkají do večera. Někteří pozorovatelé na twitteru považují dnešní událost za spiknutí proti D1. „Nejdřív kalamitní sníh a teď americký konvoj, to už není podle nich náhoda.“ Šéf komunistů Filip obviňuje na twitteru Američany, že jízdou po dálnici pouze chtějí demonstrovat svou sílu a že by se měli přesunout po kolejích. Jeden z odpovídajících mu to ale vrací: „Děkujeme za názor, vy rudý noku“ :) A taky na twitteru najdeme radu pro armádu: „D1 se může stát obranným pilířem naší země. Nikdo neprojde!“

Zdroj obrázku: MAFRA

04.06.2019

Pivo dělá hezká těla

Dokonce je o tom nazpívaná i jedna rocková písnička. A Láďa Vonz našel na síti i důkaz, že tomu tak je.
03.06.2019

Je tady horko jako na Sahaře

Pěkně se nám oteplilo a na síti se dají najít i jiné perly, jak zjistil Láďa Vonz.
29.05.2019

Fotbalový trenér František Straka se nechtěně stal miláčkem sociálních sítí

V televizním rozhovoru si totiž spletl výsledek právě dohraného zápasu. Tak co, bylo to 2:1 nebo 2:2? Odpoví Láďa Vonz.
28.05.2019

Během dvou dní se s kariérou loučí dvě legendy!

Dnes oznámila svůj biatlonový konec Gábina Koukalová a zítra čeká poslední zápas fotbalového brankáře Petra Čecha! A na Gábinu se síťovýma očima dívá Láďa Vonz.
27.05.2019

Hnutí Ano, vytrollíme europarlament vytrolilo celou politickou scénu!

Recesisté oslovili tisíce českých voličů a vydělali na tom víc než milion korun! Hned po zveřejnění výsledků voleb to žilo i na jejich twitteru. A od toho je tady Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.