K hokeji patří i verše!

Publikováno: 14.05.2019 16:35
A hned dvě múzy potkal na síti Láďa Vonz.

To vám takhle člověk zkoumá twitter a narazí na tohle sdělení: „Víme, že vám prospěje další dávka hokeje!“ A není to žádný reklamní slogan na hokejové mistrovství světa, to jen liberečtí Bílí tygři oznamují, že ještě v květnu začnou prodávat permanentky na novou sezónu. Nejde ostatně o jediný verš, který se dá na webu najít. Na stránce verše.cz například narazíme na fotbalově-hokejovou rýmovačku: „Český fotbal, to je bída, úplatky neúspěch střídá, už rozhodčí nekvokej, raděj kouknu na hokej.“

Zdroj obrázku: MAFRA

16.05.2019

Naše hokejisty opustil na mistrovství světa kapitán Voráček.

My ale máme radost, protože hvězda NHL odjela k porodu do Uherského Hradiště. Jak už jsme říkali ve zprávách, Voráčkovi se narodil syn. Informace ze sítě doplňuje Láďa Vonz.
13.05.2019

Zázrak na Slovensku! Kvůli hokeji zlevnil chleba

Úsloví „K čemu je nám výhra, chleba stejně levnější nebude“ u našich bratrů-sousedů od soboty neplatí. Jeden z řetězců snížil cenu po páteční výhře slovenských hokejistů na mistrovství světa nad Američany.
10.05.2019

Končí legrace, Češi vyrážejí na Švédy!

Večerním zápasem proti Třem korunkám začíná pro českou reprezentaci hokejové mistrovství světa.
07.05.2019

Češi jsou prý placení ulejváci

Čeští pracovníci si originálně prodlužují dovolenou! V zaměstnání se ulévají a firmy jim za to ještě platí, jak zjistil Muž na síti Láďa Vonz
06.05.2019

Celé rádio je natěšené na další hudební událost roku

Už zítra vystoupí na pražské střeše rocková skupina Kabát! Originální síťové souvislosti přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.