Zmatek ve sváteční otevírací době obchodů musíme napravit

Publikováno: 18.04.2019 08:30
Ve sváteční otevírací době obchodů je obrovský chaos. V našich Třech Impulsech na tělo to řekl předseda lidovců Marek Výborný.

Podle Výborného je stávající zákon o regulaci prodejní doby nepřehledný. Šéf KDU-ČSL tvrdí, že se řada lidí nevyzná v tom, o jakých svátcích jsou větší obchody otevřené a kdy mají naopak zavřeno. Výborný chce proto stávající legislativu rychle změnit. "Navrhovali jsme, aby se zákaz prodeje v supermarketech rozšířil na všechny státní svátky. Není to totiž o tom bochníku chleba, který si můžeme nakoupit. Ty malé obchody a večerky, které jsou tak oblíbené, těch se to vůbec nedotkne." Sněmovna ale podle Výborného není změně příliš nakloněná.

Zdroj obrázku: MAFRA

30.04.2019

Obavy z ovlivňování justice jsou zbytečné, tvrdí Babiš

Marie Benešová se vrací na ministerstvo spravedlnosti. Poradkyně prezidenta Zemana a někdejší nejvyšší státní zástupkyně si tak zopakuje roli z takzvané Rusnokovy vlády.
29.04.2019

Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.
25.04.2019

Andrej Babiš je náročný šéf, tvrdí europoslankyně Charanzová

Europoslankyně za hnutí ANO Dita Charanzová v našich Třech Impulsech na tělo řekla, že si své znovuzvolení zaslouží.
24.04.2019

Konec světa je na Antarktidě

Host Zuzany Bubílkové byl majitel internetových stránek Placatá Země Vladimír Bača.
23.04.2019

Výhra od Impulsu je mojí železnou rezervou, říká výherkyně Šobotníková

Hra "Haló, tady Impulsovi" je zpátky. Dnes se roztočilo další kolo nejoblíbenější soutěže v českém éteru, jmenuje se "Milionový závod".
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.