Výhra od Impulsu je mojí železnou rezervou, říká výherkyně Šobotníková

Publikováno: 23.04.2019 08:50
Hra "Haló, tady Impulsovi" je zpátky. Dnes se roztočilo další kolo nejoblíbenější soutěže v českém éteru, jmenuje se "Milionový závod".

Účast ve hře v ranních Třech Impulsech na tělo doporučila i naše posluchačka Hana Šobotníková - výherkyně našeho zlatého pokladu ve hře Haló, tady Impulsovi před dvěma lety. "Mám dvě děti, tak jsem dala každému podíl a zbytek jsme si s manželem nechali uložený jako rezervu." Zatím jsme si z toho nevybrali ani korunu, ale zdá se, že budou brzy peníze potřeba. "Potřebujeme vyměnit auto, takže možná něco vybereme a koupíme si vůz."

Zůčastit se můžete i vy! Přihlášení naleznete ZDE.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Zdroj obrázku: MAFRA

29.04.2019

Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.
25.04.2019

Andrej Babiš je náročný šéf, tvrdí europoslankyně Charanzová

Europoslankyně za hnutí ANO Dita Charanzová v našich Třech Impulsech na tělo řekla, že si své znovuzvolení zaslouží.
24.04.2019

Konec světa je na Antarktidě

Host Zuzany Bubílkové byl majitel internetových stránek Placatá Země Vladimír Bača.
18.04.2019

Zmatek ve sváteční otevírací době obchodů musíme napravit

Ve sváteční otevírací době obchodů je obrovský chaos. V našich Třech Impulsech na tělo to řekl předseda lidovců Marek Výborný.
17.04.2019

Starší generace je trochu namyšlená, říká předseda STANu

Mladá generace je ambiciózní! Těmito slovy obhajuje předseda hnutí STAN Vít Rakušan svůj návrh snížit věkovou hranici volebního práva na 16 let.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.