Řidička trolejbusu si za jízdy lakovala nehty na nohou

Publikováno: 27.04.2019 10:00
Na Impulsu se teď podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech listoval reportér Václav Komárek.

Na úvod se podíváme do Českých Budějovic za řidičkou trolejbusu, která si za jízdy lakovala nehty na nohou. Cestující na ni zavolali policii a už o několik minut později se ukázalo, že je žena pod vlivem drog. Řidička trolejbusu okamžitě přišla o papíry a hrozí ji i tři roky vězení.

Velmi svérázně se se zákazem řízení vypořádal mladík z Kladna. Koupil si auto s prošlou technickou a na vlastnoručně vyrobenou papírovou SPZ napsal fixou smyšlená čísla. Trvalo jen pár minut, než mladíka zastavila policie. V lepším případě mu hrozí tučná pokuta a v tom horším i soud.

Hrdiny týdne jsou policisté z Ostravy, kteří se rozhodli pochodovat napříč celou republikou. Jejich cesta začne v Aši a skončí až v Bukovci. Jejich cílem je vybrat peníze pro nemocného šestiletého chlapce o kterého jeho rodiče musí pečovat dvacet čtyři hodin denně.

Zdroj obrázku: MAFRA

11.05.2019

V Berouně řádí náruživá zlodějka

Zmatení kriminálníci se zase činili. Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
04.05.2019

Popletení zločinci měli žně!

Jak zjistil reportér Václav Komárek, i tento týden se to kuriózními případy jenom hemžilo.
19.04.2019

Hledají se Husité, ale i Terminátor

Pomatení zločinci si nedají pokoj ani o Velikonocích. Kuriózní případy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek.
08.04.2019

Půlmilionová pokuta za sraženou labuť

Minulý týden se policisté hodně otáčeli. Řešili vraždu labutě nebo krádež medvědího česneku. S krimi souhrnem přichází reportér Tomáš Kabát.
30.03.2019

Bezdomovec se vloupal do vily, aby si užíval luxusu

Policisté se zapotili při hledání pomatených zločinců. Kuriózní případy tohoto týdne má pod palcem reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.