Pražská Slavia si večer užije fotbalový svátek

Publikováno: 11.04.2019 16:30
Stadion v Edenu je před zápasem s Chelsea načapaný. Dokonce jsou tam nově natřené schody, jak na facebooku zjistil kolega Láďa Vonz.

Slávisté se nebojí vlka nic. Schody opravdu natřeli nažluto a vyzývají diváky, aby poslušně seděli na svých sedadlech a nebránili pohybu v bezpečnostním koridoru. „Povolí mi UEFA jít na záchod, nebo si mám vzít pleny?“ ptá se v diskuzi fanoušek Petr. „Stačí kyblík, ale neházet na hřiště,“ radí Marek. „Natřete východy modře a bude to jak na Spartě,“ všímá si uživatel Nenápadný chlapec. A co píše Chelsea? Na jejím facebooku je mimo jiné anketa, ve které se klub dotazuje, kde všude budou fanoušci večerní zápas sledovat. V Nigérii, v Ghaně, v Keni, Somálsku, na gauči, v Londýně, v Indonésii, prostě na celém světě… A to je jenom zlomek odpovědí. Tomu rozptylu se nemůžeme divit – facebookové stránky Chelsea sleduje 47 milionů lidí.

Zdroj obrázku: MAFRA

17.05.2019

Brankář hokejové reprezentace Bartošák má novou roli!

Kromě tatínka se totiž stane i televizním komentátorem. Na síti to našel Láďa Vonz.
16.05.2019

Naše hokejisty opustil na mistrovství světa kapitán Voráček.

My ale máme radost, protože hvězda NHL odjela k porodu do Uherského Hradiště. Jak už jsme říkali ve zprávách, Voráčkovi se narodil syn. Informace ze sítě doplňuje Láďa Vonz.
14.05.2019

K hokeji patří i verše!

A hned dvě múzy potkal na síti Láďa Vonz.
13.05.2019

Zázrak na Slovensku! Kvůli hokeji zlevnil chleba

Úsloví „K čemu je nám výhra, chleba stejně levnější nebude“ u našich bratrů-sousedů od soboty neplatí. Jeden z řetězců snížil cenu po páteční výhře slovenských hokejistů na mistrovství světa nad Američany.
10.05.2019

Končí legrace, Češi vyrážejí na Švédy!

Večerním zápasem proti Třem korunkám začíná pro českou reprezentaci hokejové mistrovství světa.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.