Pražská Slavia si večer užije fotbalový svátek

Publikováno: 11.04.2019 16:30
Stadion v Edenu je před zápasem s Chelsea načapaný. Dokonce jsou tam nově natřené schody, jak na facebooku zjistil kolega Láďa Vonz.

Slávisté se nebojí vlka nic. Schody opravdu natřeli nažluto a vyzývají diváky, aby poslušně seděli na svých sedadlech a nebránili pohybu v bezpečnostním koridoru. „Povolí mi UEFA jít na záchod, nebo si mám vzít pleny?“ ptá se v diskuzi fanoušek Petr. „Stačí kyblík, ale neházet na hřiště,“ radí Marek. „Natřete východy modře a bude to jak na Spartě,“ všímá si uživatel Nenápadný chlapec. A co píše Chelsea? Na jejím facebooku je mimo jiné anketa, ve které se klub dotazuje, kde všude budou fanoušci večerní zápas sledovat. V Nigérii, v Ghaně, v Keni, Somálsku, na gauči, v Londýně, v Indonésii, prostě na celém světě… A to je jenom zlomek odpovědí. Tomu rozptylu se nemůžeme divit – facebookové stránky Chelsea sleduje 47 milionů lidí.

Zdroj obrázku: MAFRA

19.07.2019

Někteří Češi označují dobytí Měsíce za podvod

Od první návštěvy Měsíce uplyne zítra 50 let! Na síti si toho všiml Láďa Vonz.
18.07.2019

Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.
17.07.2019

Smajlíci mají svůj den!

Dnešek je totiž světovým svátkem všech „emoji“, tedy obrázků, které dennodenně používáme v esemeskách a na sociálních sítích. Svátku si všímá Láďa Vonz.
16.07.2019

Krakonoš potkal Brabce!

Vládce našich nejvyšších hor si oficiálně promluvil s ministrem životního prostředí. Téma je vážné: Krkonoše se topí v odpadcích a Krakonoš je chce proto zavřít. Pokračuje Láďa Vonz.
15.07.2019

Sociální demokraté rozhodují o své vládní budoucnosti

ČSSD řeší zásadní otázku: Zůstat, či odejít? Jeden z diskutujících čtenářů to na webu pojal hudebně: Should I stay or should I go, jak zjistil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.