Pražská Slavia si večer užije fotbalový svátek

Publikováno: 11.04.2019 16:30
Stadion v Edenu je před zápasem s Chelsea načapaný. Dokonce jsou tam nově natřené schody, jak na facebooku zjistil kolega Láďa Vonz.

Slávisté se nebojí vlka nic. Schody opravdu natřeli nažluto a vyzývají diváky, aby poslušně seděli na svých sedadlech a nebránili pohybu v bezpečnostním koridoru. „Povolí mi UEFA jít na záchod, nebo si mám vzít pleny?“ ptá se v diskuzi fanoušek Petr. „Stačí kyblík, ale neházet na hřiště,“ radí Marek. „Natřete východy modře a bude to jak na Spartě,“ všímá si uživatel Nenápadný chlapec. A co píše Chelsea? Na jejím facebooku je mimo jiné anketa, ve které se klub dotazuje, kde všude budou fanoušci večerní zápas sledovat. V Nigérii, v Ghaně, v Keni, Somálsku, na gauči, v Londýně, v Indonésii, prostě na celém světě… A to je jenom zlomek odpovědí. Tomu rozptylu se nemůžeme divit – facebookové stránky Chelsea sleduje 47 milionů lidí.

Zdroj obrázku: MAFRA

16.04.2019

Budoucí volba prezidenta republiky slibuje nevšední souboje!

Svoji kandidaturu ohlásil i televizní magnát a moderátor nekonečného množství pořadů Jaromír Soukup. Na síti se už objevila slova podpory i jízlivé poznámky a s nimi je tady Láďa Vonz.
15.04.2019

Ministr dopravy doťokal i jako poslanec!

Dan Ťok se právě dnes vzdal poslaneckého mandátu, který po něm převzala Iva Kalátová z Karlovarského kraje. Vyklízení kanceláře prý ale nebude tak rychlé, jak zjistil Láďa Vonz.
12.04.2019

Červená Karkulka má problém!

Jak už jsme ráno hlásili ve zprávách, jedna škola v Barceloně vyřadila pohádky o Karkulce a Šípkové Růžence z knihovny. Pro děti jsou prý jsou příliš sexistické a pro děti nevhodné. Tak jak to je? Ptáme se Ládi Vonze.
05.04.2019

Pivo za volant!

To je nová předvolební vějička občanských demokratů. Chtějí, aby si řidiči mohli dopřát nějaké to pivo a usednout za volant s půl promile alkoholu v krvi. A síťové reakce přináší Láďa Vonz.
03.04.2019

Poslanci už navrhují kandidáty na státní vyznamenání!

Objevují se mezi nimi i zajímavá jména. Jeden z pirátů navrhuje například youtubera Kovyho. A to je téma pro Láďu Vonze.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.