Na závodech se vyřádím, pak jsem opatrná řidička, říká Lounová

Publikováno: 03.04.2019 08:50
Za pneumatiky je dobré si připlatit. Zuzaně Bubílkové to řekla zpěvačka a závodnice Olga Lounová.

Ta nejvíc projezdí gumy, když soutěží v takzvaných driftech - tedy řízeném přetáčivém smyku. Podle Lounové se při tom dají pneumatiky sjet i při jednom závodě. "Když třeba trénuju, tak se snažím využít pneumatiky třeba na 6 jízd, abych trochu uspořila. Co se týká ostrých závodů, tak to už na tom nešetřím, stejně jako u civilního auta. Přece jenom nechci, aby vám bouchla pneumatika někde v létě na dálnici, takže se snažím na tu kvalitu dbát," řekla s tím, že pneumatika je jedním z nejdůležitějších prvků ovlivňující jízdu.

V rozhovoru také padlo, že se zpěvačka při závodech vyřádí a v civilním provozu už je opatrná a pomalejší. "Vždycky se snažím mít větší odstup od aut přede mnou, abych mohla reagovat a rozhodně se neženu."

09.04.2019

Peter Nagy slaví šedesátku!

Zlatému slavíkovi z roku 1985 bylo 9.dubna šedesát let. K příležitosti významného životního jubilea si oblíbeného slovenského interpreta pozvala Zuzana Bubílková do rubriky Tři Impulsy na tělo.
08.04.2019

Čeští řidiči by půl promile za volantem zvládli, říká Stanjura

Předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura obhajoval v ranních Třech Impulsech na tělo nápad občanských demokratů povolit řidičům půl promile alkoholu za volantem.
04.04.2019

Házeli jsme po sobě školním mlékem, říká Gazdík

Šéf Starostů a nezávislých a někdejší učitel matematiky Petr Gazdík si v ranních Třech Impulsech na tělo zavzpomínal na svá školní léta.
02.04.2019

Spalničky přenášejí dospělí, tvrdí odpůrkyně povinného očkování

Spalničková panika kolem očkování dětí je zbytečná! V ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásila odpůrkyně povinného očkování dětí Martina Suchánková ze spolku Rozalio.
27.03.2019

Na vyučování bych si troufl i dnes, tvrdí zpěvák Maxa

Ve čtvrtek 28.3. se slaví Den učitelů! Zuzana Bubílková se spojila s bývalým učitelem, známým zpěvákem Martinem Maxou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.