Na závodech se vyřádím, pak jsem opatrná řidička, říká Lounová

Publikováno: 03.04.2019 08:50
Za pneumatiky je dobré si připlatit. Zuzaně Bubílkové to řekla zpěvačka a závodnice Olga Lounová.

Ta nejvíc projezdí gumy, když soutěží v takzvaných driftech - tedy řízeném přetáčivém smyku. Podle Lounové se při tom dají pneumatiky sjet i při jednom závodě. "Když třeba trénuju, tak se snažím využít pneumatiky třeba na 6 jízd, abych trochu uspořila. Co se týká ostrých závodů, tak to už na tom nešetřím, stejně jako u civilního auta. Přece jenom nechci, aby vám bouchla pneumatika někde v létě na dálnici, takže se snažím na tu kvalitu dbát," řekla s tím, že pneumatika je jedním z nejdůležitějších prvků ovlivňující jízdu.

V rozhovoru také padlo, že se zpěvačka při závodech vyřádí a v civilním provozu už je opatrná a pomalejší. "Vždycky se snažím mít větší odstup od aut přede mnou, abych mohla reagovat a rozhodně se neženu."

04.04.2019

Házeli jsme po sobě školním mlékem, říká Gazdík

Šéf Starostů a nezávislých a někdejší učitel matematiky Petr Gazdík si v ranních Třech Impulsech na tělo zavzpomínal na svá školní léta.
02.04.2019

Spalničky přenášejí dospělí, tvrdí odpůrkyně povinného očkování

Spalničková panika kolem očkování dětí je zbytečná! V ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásila odpůrkyně povinného očkování dětí Martina Suchánková ze spolku Rozalio.
27.03.2019

Na vyučování bych si troufl i dnes, tvrdí zpěvák Maxa

Ve čtvrtek 28.3. se slaví Den učitelů! Zuzana Bubílková se spojila s bývalým učitelem, známým zpěvákem Martinem Maxou.
26.03.2019

Bylo dobře, že mě vystřídali, vzpomíná Vízek na Brazílii

Fotbalový internacionál v ranních Třech Impulsech na tělo vzpomínal na zápas proti Brazílii, který se odehrál před 37 lety.
21.03.2019

Kratší pracovní doba jen s podporou státu, říká Dlouhý

Zkrácení pracovní doby zřejmě přijde. Zuzaně Bubílkové to řekl prezident Hospodářské komory.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.