Miloš Zeman na Matějské

Publikováno: 01.04.2019 16:56
Teď vám vyrazíme aprílový dech! Zjistili jsme, že prezident Zeman navštívil slavnou Matějskou pouť v Praze. Ověřování této zprávy nám ale dalo zabrat, protože na apríla si dáváme setsakramentský pozor. Pokračuje Láďa Vonz.

V době fejků si musíme opravdu dávat pozor, a kombinace prezident Zeman a Matějská na apríla moc důvěryhodná není. Notabene když je dnes zavřená a přístup tam mají pouze zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů. Návštěvu atrakce – což je z Hradu flák cesty – ale potvrdil mluvčí Ovčáček, takže jsme už v klidu. Na twitteru je fotografie pana prezidenta s perníkovým srdcem a taky snímek, jak sedí ve vláčku mířícím do strašidelného zámku. Ovčáček píše, že to celé bylo fajn. „Zeman v zámku hrůzy,“ popisuje krasojízdu on line Blesk. V diskuzi na iDNESu píše čtenář Pavel, že to celé je PRD, teď prý Zeman s Ovčáčkem řádí v zorbingové vodní kouli…

Zdroj obrázku: MAFRA

03.04.2019

Poslanci už navrhují kandidáty na státní vyznamenání!

Objevují se mezi nimi i zajímavá jména. Jeden z pirátů navrhuje například youtubera Kovyho. A to je téma pro Láďu Vonze.
02.04.2019

Fotbalová Sparta postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy!

Bylo to ale jenom na chvilku a omylem. Anglický klub Chelsea totiž prodával vstupenky na Spartu, kterou si spletl se Slávií. Síťové souvislosti doplní Láďa Vonz.
29.03.2019

V neděli nad ránem znovu měníme čas

A tak je na čase, abychom se podívali na průběžné výsledky našeho referenda. V hlasování na facebooku zatím mírně vedou příznivci letního času. Pokračuje Láďa Vonz.
28.03.2019

Díky jménu se stal mužem zápasu

Český fotbalista Kúdela pobavil Brazilce. Naši sice v úterý s Brazílií prohráli, jedno vítězství si ale přece odnesli. Na síti to vypátral kolega Láďa Vonz.
22.03.2019

Wembley hlásí VYPRODÁNO!

Zápas Anglie s Českem bude sledovat plný kotel. Hlášení našel na twitteru Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.