Miloš Zeman na Matějské

Publikováno: 01.04.2019 16:56
Teď vám vyrazíme aprílový dech! Zjistili jsme, že prezident Zeman navštívil slavnou Matějskou pouť v Praze. Ověřování této zprávy nám ale dalo zabrat, protože na apríla si dáváme setsakramentský pozor. Pokračuje Láďa Vonz.

V době fejků si musíme opravdu dávat pozor, a kombinace prezident Zeman a Matějská na apríla moc důvěryhodná není. Notabene když je dnes zavřená a přístup tam mají pouze zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů. Návštěvu atrakce – což je z Hradu flák cesty – ale potvrdil mluvčí Ovčáček, takže jsme už v klidu. Na twitteru je fotografie pana prezidenta s perníkovým srdcem a taky snímek, jak sedí ve vláčku mířícím do strašidelného zámku. Ovčáček píše, že to celé bylo fajn. „Zeman v zámku hrůzy,“ popisuje krasojízdu on line Blesk. V diskuzi na iDNESu píše čtenář Pavel, že to celé je PRD, teď prý Zeman s Ovčáčkem řádí v zorbingové vodní kouli…

Zdroj obrázku: MAFRA

12.04.2019

Červená Karkulka má problém!

Jak už jsme ráno hlásili ve zprávách, jedna škola v Barceloně vyřadila pohádky o Karkulce a Šípkové Růžence z knihovny. Pro děti jsou prý jsou příliš sexistické a pro děti nevhodné. Tak jak to je? Ptáme se Ládi Vonze.
11.04.2019

Pražská Slavia si večer užije fotbalový svátek

Stadion v Edenu je před zápasem s Chelsea načapaný. Dokonce jsou tam nově natřené schody, jak na facebooku zjistil kolega Láďa Vonz.
05.04.2019

Pivo za volant!

To je nová předvolební vějička občanských demokratů. Chtějí, aby si řidiči mohli dopřát nějaké to pivo a usednout za volant s půl promile alkoholu v krvi. A síťové reakce přináší Láďa Vonz.
03.04.2019

Poslanci už navrhují kandidáty na státní vyznamenání!

Objevují se mezi nimi i zajímavá jména. Jeden z pirátů navrhuje například youtubera Kovyho. A to je téma pro Láďu Vonze.
02.04.2019

Fotbalová Sparta postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy!

Bylo to ale jenom na chvilku a omylem. Anglický klub Chelsea totiž prodával vstupenky na Spartu, kterou si spletl se Slávií. Síťové souvislosti doplní Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.