Konec světa je na Antarktidě

Publikováno: 24.04.2019 08:50
Host Zuzany Bubílkové byl majitel internetových stránek Placatá Země Vladimír Bača.

V rozhovoru Bača vysvětlil, z čeho jeho názor vychází. „Sledují třeba vodní plochu, nebo odraz Slunce na vodě, pohyb Slunce a Měsíce, kam je možné vidět z letadla. Těch důvodů je hrozně moc. Jde o mnoho takových kousků, které se potom poskládají."

Jak to ale v takovém případě vypadá na konci světa, Vladimír Bača neví. „Nejdále se můžeme dostat na Antarktidu a to považuji za vnitřní okraj kruhu, ale dál ta plocha může pokračovat. To se ale nedozvíme, dokud se tam nedostaneme," řekl Bača s tím, že je nutné zorganizovat nějakou výpravu.

Zdroj obrázku: www.placata-zeme.cz

 

29.04.2019

Dopravní stavby budou pod lepším dohledem

Piráti makají na řešení dopravních problémů v Praze. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to alespoň tvrdil jejich dopravní expert Ondřej Polanský.
25.04.2019

Andrej Babiš je náročný šéf, tvrdí europoslankyně Charanzová

Europoslankyně za hnutí ANO Dita Charanzová v našich Třech Impulsech na tělo řekla, že si své znovuzvolení zaslouží.
23.04.2019

Výhra od Impulsu je mojí železnou rezervou, říká výherkyně Šobotníková

Hra "Haló, tady Impulsovi" je zpátky. Dnes se roztočilo další kolo nejoblíbenější soutěže v českém éteru, jmenuje se "Milionový závod".
18.04.2019

Zmatek ve sváteční otevírací době obchodů musíme napravit

Ve sváteční otevírací době obchodů je obrovský chaos. V našich Třech Impulsech na tělo to řekl předseda lidovců Marek Výborný.
17.04.2019

Starší generace je trochu namyšlená, říká předseda STANu

Mladá generace je ambiciózní! Těmito slovy obhajuje předseda hnutí STAN Vít Rakušan svůj návrh snížit věkovou hranici volebního práva na 16 let.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.