Kabát zahraje živě na střeše!

Publikováno: 06.05.2019 08:45
Kultovní česká kapela hraje už 30 let ve stejném složení. Co to chce? Pořádnou oslavu přece.

Výroční „Po čertech velký turné 2019“vypukne při této příležitosti na stadionech v Brně, Ostravě, Praze, Plzni a Teplicích. Po vstupenkách se rychle zaprášilo a v prodeji je už jen pár posledních kousků na stání. Je však ještě jedna možnost, jak si Kabáty užít: Po čertech velký turné začne unikátním hodinovým Živáááákem Ráááádia Impuls - 7. května od 18:00. Na střeše.

Střecha Rádia Impuls, na které si v minulosti zahráli Chinaski a Elán se letos odehraje na pražském Těšnově. Kabáti zahrají na vrcholu Prahy, z budovy Diamont Point a nabídnou po čertech skvělý zážitek s výhledem na Hradčany. Buďte u toho! Výjimečný koncert odvysíláme živě a 100 z vás bude přímo na místě.

Jak na to? Stačí sledovat vysílání Impulsu a facebook Kabátů. Přejeme vám po čertech velký štěstí!

10.09.2019

Akusťák Daniela Landy

Proslulý dobrodruh, motivátor a rebel vyjíždí na akustické turné. Ano, Daniel Landa!
18.07.2019

Vzhůru na střechu! Podívejte se na výjimečný koncert skupiny Kabát

7. května se na jedné z pražských střech sešly desítky posluchačů Rádia Impuls a fanoušků legendární teplické skupiny při pokračování výjimečné série Živáááák Rádia Impuls.
30.05.2019

Olympic hraje Želvu

První československé bigbítové album má na kontě skupina Olympic. A přestože vyšlo před víc než 50 lety (v roce 1968) bude mít svou premiéru také letos. Ve čtvrtek 30. května od 20.00 odvysílá Rádio Impuls kompletní koncertní provedení Želvy tak, jak ho kapela zahrála ve výjimečném prostředí pražského hudebního klubu Doupě.
01.03.2019

No Name akusticky

Populární slovenská skupina No Name v letošním roce vyrazila na výjimečné akustické turné a zahrála také v našem hudebním klubu Doupě.
22.02.2019

Svátek české muziky

Jsme tu už 20 let. A celé ty roky žijeme českou muzikou. Ano, Rádio Impuls slaví 25. února kulaté narozeniny.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.